Systémy zubů Cat

Zeppelin CZ nabízí hned několik řad zubů a k nim příslušných adaptérů Car pro nakladače i rýpadla.

Originální zuby Cat plní všechny přísné standardy výrobce Caterpillar a zaručují tak plný výkon stroje. Správná volba zubů pro práci s konkrétním materiálem může znamenat rozdíl mezi čistou efektivní prací a pouhým děláním nepořádku.

V nabídce máme tradiční řady zubů, tedy řadu K i řadu J a J General Duty a nejnovější řadu Advansys. Nově vyvinutý systém zubů Advansys umožňuje snadnou výměnu a spojuje pozitivní vlastnosti všech známých systémů zubů. U tohoto systému zubů je hlavní důraz kladen především na životnost a odolnost proti prasknutí. Adaptér zubu je vyroben z jediného odlitku a není opatřen zajišťovacími otvory ani drážkami, takže je až o 50 % odolnější než jiné systémy zubů.

 

 

Cat Advansys

Zuby a adaptéry Cat Advansys jsou vyrobeny speciálně pro náročné aplikace, kde dokazují nejvyšší odolnost směnu po směně.

Optimalizujte výkon svého kolového nakladače nebo hydraulického rýpadla pomocí Cat Advansys. Tento bezkladivový systém Cat zjednodušuje instalaci pomocí integrovaných upevňovacích dílů a zjednodušuje dodatečné vybavení pomocí adaptérů, které zapadnou do stejného prostoru jako řada K.

 

Zuby vyměníte rychle a jednoduše

Systém zajištění zubů v systému Cat Advansys bez
využití kladiva nevyžaduje žádné speciální nástroje

 

Zub zajistíte otočením pojistky o 180°
ve směru hodinových ručiček

 

 

 

Zub uvolníte otočením pojistky o 180°
proti směru hodinových ručiček
 

 

 

 

Široký výběr

Zuby pro systém Cat Advansys nabízíme v široké škále typů a variant. Snadno si tak vyberete tu správnou pro váš projekt. Chraňte drahé součásti stroje, snižte provozní náklady a vytěžte z výkonu svého stroje maximum. Správný výběr zubů má přímý vliv na produktivitu, spotřebu paliva a náklady na údržbu vašeho stroje. Váš prodejce Zeppelin CZ vám pomůže vybrat správné nastavení stroje, které minimalizuje možné problémy a maximalizuje efektivitu.

 
Pro více informací a doporučení správných adaptérů a zubů Cat Advansys pro váš stroj se neváhejte obrátit na svého prodejce Zeppelin CZ.