Hybridní řešení

Hybridní systém MicroGrid společnosti Caterpillar kombinuje stabilitu konvenčních energetických zdrojů a úspornost obnovitelných zdrojů. Sestává se ze tří hlavních částí.

Obnovitelný zdroj

Solární panely Cat dodávají systému energii úsporným a udržitelným způsobem, čímž snižují náklady i vliv na životní prostředí. Bateriové systémy Cat poté přebytečnou energii uchovávají pro pozdější použití a dále tak snižují náklady na provoz systému.

Stabilní zdroj

Motorgenerátor, plynový generátor či kogenerační jednotka Cat jsou stabilním zdrojem, díky kterému máte vždy jistotu nepřerušené dodávky energie.

Řízení

Inteligentní systém řízení zajišťuje vždy optimální využívání zdrojů energie pro dostatečný výkon systému při nejnižších možných nákladech. Automatický systém je snadný na obsluhu a lze jej ovládat i na dálku.

Hybridní systém MicroGrid nabízený společností Zeppelin CZ představuje budoucnost energetických řešení všude tam, kde je nutné zajistit za všech podmínek stabilní nezávislou energetickou síť. Díky kombinaci obnovitelných a konvenčních zdrojů je MicroGrid nejen stabilní, ale i úsporný a šetrný k životnímu prostředí.