Akce a novinky

seznam novinek

5. června 2024

Sleva na podvozky Cat General Duty pro pásová rýpadla

Připravili jsme atraktivní ceny na sady originálních podvozků Cat General Duty pro pásová rýpadla

Odolné podvozky Cat vrátí Vašemu stroji plný výkon a zvládnou i náročné podmínky. To garantujeme zárukou po dobu čtyř let nebo 3000 motohodin. Podvozky Cat General Duty můžete už nyní objednávat na kterékoli pobočce Zeppelin CZ, akce se nevztahuje na online prodej.

Akce platí do 30. 9. 2024.
 

24. dubna 2024

Sleva 26 % na všechny břity Cat

Chraňte svůj stroj Cat pomocí originálních šroubovaných břitů Cat! Jen ty mohou zajistit, že váš stroj dokáže přesunout více materiálu s nižšími náklady.

S ohledem na pracovní podmínky stroje jsou šroubované břity Cat k dispozici ve čtyřech základních variantách. Standardní provedení vyhoví většině aplikací, verze Heavy-Duty je potom určena pro náročnější provozy. Varianta Cat Abrasion Resistant Material (A.R.M.) se speciální povrchovou úpravou zajistí delší životnost a pro těžké aplikace je potom určeno pološípové provedení břitu. Břity Cat jsou nejlepším řešením.

Snižte provozních náklady a náklady na údržbu a zvyšte tak produktivitu svého stroje Cat pomocí originálních břitů, nyní se slevou 26 %. Další slevu získáte při nákupu on-line na parts.cat.com.

Akce platí do 31. 12. 2024 nebo do vyprodání zásob.
 

18. dubna 2024

Sekáme ceny dolů!

V Zeppelin CZ víme, jak podstatný rozdíl v mohou u lopat tvořit jejich zuby. Volba správného typu a také dobrý stav zubů často představuje rozdíl mezi vytvářením efektivní práce nebo jen nepořádku.

Nyní přinášíme  zuby Cat z řady General Duty se slevou 13 %. Tuto slevu lze ještě dále navýšit nákupem dílů online pomocí portálu parts.cat.com.

Akce platí do konce roku 2024 nebo do vyprodání zásob.
 

2. dubna 2024

Zlevnili jsme gumové pásy pro minirýpadla Cat

Připravili jsme slevu 22 % na všechny gumové pásy pro minirýpadla Cat.

Gumové pásy Cat zajišťují perfektní stabilitu stroje, jsou šetrné k podkladu a zároveň odolné a připravené zajistit maximální trakci minirýpadlům Cat. Příčné vyztužení ocelovými vložkami a ocelová vyztužení proti vytažení pásu pomáhají prodloužit životnost pásu, zároveň u gumových pásů Cat nedochází k přepětí.

Další slevu na gumové pásy, ale i na další náhradní díly Cat, získáte při nákupu online na parts.cat.com.

Akce platí do 31. 12. 2024 nebo do vyprodání zásob.
 

 

15. března 2024

Zuby a břity Cat Advansys se slevou až 23 %!

V Zeppelin CZ jsme připravili slevovou akci na zuby řady Cat Advansys. Ty nyní můžete nakoupit se slevou 23%!

Adaptéry Cat Advansys jsou o polovinu méně namáhány a vydrží až o 25% více výměn zubů než předchozí generace. Jejich výměna přitom ušetří až tři čtvrtiny času. Při přechodu na zuby Cat Advansys z libovolného systému zubů (ať už od Caterpillar nebo jiného výrobce) dodáme sadu adapterů Cat Advansys ZDARMA

Zuby Cat Advansys můžete už nyní objednavat na kterékoli pobočce Zeppelin CZ nebo je můžete nakupovat ještě výhodněji pomocí online portálu parts.cat.com.

Akce platí do 31.12.2024 nebo do vyprodání zásob.
 

12. února 2024

Hydraulické hadice Cat se slevou až 40 %!

Hydraulické hadice jsou při práci vystaveny silnému namáhání a i sebemenší netěsnost může způsobit pokles tlaku v systému, kontaminaci hydraulické kapaliny a poškození stroje. Hadice je proto nutné pravidelně kontrolovat, a pokud je třeba, ihned je vyměnit.

Připravili jsme mimořádnou slevovou akci. Všechny hydraulické hadice Cat nyní nabízíme se slevou až 40 %. 

Nabídka platí do 31. 12. 2024 na všechny typy hydraulických hadic Cat.
 

5. září 2023

Certifikované opravy Cat

Ani letitý stroj Cat ještě nutně nepatří do starého železa.

Životnost stroje Cat lze výrazně prodloužit díky certifikovaným opravám. Vyberte si některý z pěti renovačních programů od opravy jednotlivých komponentů až po renovaci celého stroje. 

 

8. února 2023

Mimořádná sleva pro nové zákazníky na Parts.Cat.com

Nakupování dílů online na portále Parts.Cat.com přináší celou řadu výhod.

Objednání správného náhradního dílu Cat přímo pro váš stroje je díky vyhledávání pomocí výrobního čísla otázkou okamžiku, k dispozici jsou i celé sestavy dílů potřebných pro konkrétní údržbu. Díly Vám zašleme na vaše místo určení, vše tak pohodlně zařídíte z kanceláře či domova.

PRO NOVĚ REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY PŘINÁŠÍME NA CELÝ ROK MIMOŘÁDNOU SLEVU 7 + 7 % NA VŠECHNY ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY CAT.

 

Myslíme i na stávající registrované zákazníky. Zvyšujeme trvalou slevu na díly nakoupené na Parts.Cat.com na 7 %.
Na vybrané díly zakoupené online navíc nabízíme další výrazné slevy.

Nakupujte originální náhradní díly Cat od Zeppelin CZ z pohodlí domova či kanceláře!