Zeppelin CZ

SpolečnostZeppelin CZ s.r.o., autorizovaný prodejce stavebních strojů a zařízení Cat® pro Českou republiku, dodává na český trh širokou škálu stavebních a zemních strojů amerického výrobce Caterpillar. Je také dodavatelem komplexních energetických řešení a systémů od stejnojmenného výrobce.

Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá půjčováním stavebních strojů a malé mechanizace - Půjčovna strojů Zeppelin CZ má pobočky na patnácti místech v České republice.

Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje Zeppelin CZ zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Sídlo společnosti:

Zeppelin CZ s.r.o.
Lipová 72
251 01  Modletice
Tel.: 266 015 111

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 2346
IČ: 18627226
DIČ: CZ18627226
Bankovní spojení: ČSOB, č. ú. 421593/0300

Společníci:  

ZEPPELIN GmbH, Friedrichshafen
Obchodní adresa: Graf-Zeppelin-Platz 1,
85746 Garching,
Spolková republika Německo
Registrační číslo: HRB 630217

Vklad: 300 000 000,- Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 100% 

Základní kapitál: 300 000 000,- Kč
Splaceno: 100 %

Zeppelin GmbH

Zeppelin CZ s.r.o. je součástí koncernu ZEPPELIN GmbH. 

Koncern Zeppelin nabízí řešení v oboru stavebnictví, pohonných a energetických systémů, inženýrské činnosti a výstavby průmyslových závodů. Poskytuje zákazníkům odborné znalosti a zkušenosti v mnoha oblastech počínaje distribucí a servisem stavebních, těžebních, lesnických a zemědělských strojů, přes půjčování a projektová řešení v oboru stavebnictví a v tomto odvětví jako celku, až po inženýrskou a projekční činnost při výstavbě průmyslových celků.  Svou nabídku zkvalitňuje prostřednictvím digitálních nástrojů ve všech oblastech.

Zeppelin působí celosvětově v 26 zemích a regionech. Ve finančním roce 2023 měl koncern více než 10 000 zaměstnanců a jeho tržby dosáhly výše 3,9 mld. EUR. Aktivity koncernu jsou rozděleny do pěti strategických obchodních jednotek (Stavební stroje Německo/ Rakousko, Stavební stroje International, Půjčovna, Energetické systémy a Výstavba průmyslových závodů) a v rámci útvaru IT služeb koncernu Zeppelin. Holdingovou společností koncernu je Zeppelin GmbH se sídlem ve Friedrichshafenu a s ústředím v Garchingu u Mnichova. Vlastníkem koncernu Zeppelin je nadace, jejíž kořeny sahají až ke vzniku Zeppelin-Stiftung, nadace, kterou v roce 1908 založil hrabě Ferdinand von Zeppelin. 

Více informací naleznete na webových stránkách zeppelin.com.  

 

Pobočky společnosti Zeppelin CZ