Servisní služby

Neplaťte za něco, co nepotřebujete! Naše služby jsou vám šité na míru!

Ke všem typům produktů, prodávaných v rámci divize Energetické systémy, poskytuje společnost Zeppelin CZ servisní a poprodejní služby. Společnost disponuje špičkově vybavenými dílnami se zkušenými mechaniky, svářečským a kovoobráběcím centrem, centrální laboratoří olejových vzorků, dispečinkem pro dálkový dohled nad stroji a plně vybavenými servisními vozy pro rychlý zásah v terénu. 

Páteřním produktem servisu je komplexní servisní program pro majitele a provozovatele záložních energetických zdrojů. Tento program se skládá z několika úrovní, v rámci kterých si majitelé zdrojů mohou přizpůsobit servisní péči dle svých potřeb. Pravidelná údržba a servis záložních zdrojů prodlužuje jejich životnost a zvyšuje spolehlivost provozu.    

 

Výhody servisních programů pro záložní zdroje

o Možnost vybírat z několika úrovní servisních programů a čerpat stanovené benefity (slevy apod.)
o Nepřetržitá servisní pohotovost 24 hodin denně
o Telefonická asistence / linka Hot Line (s provozním problémem poradí kvalifikovaný technik Zeppelin CZ „na telefonu“)
o Rychlé reakční časy (dle typu servisní smlouvy jasně definovaná doba nástupu servisního technika)
o Pravidelná preventivní údržba v předepsaných intervalech (dle konkrétní servisní smlouvy) = dlouhá životnost záložního zdroje
o Možnost dálkového monitoringu zařízení s okamžitou zpětnou vazbou k zákazníkovi 
o Laboratorní rozbor olejových vzorků v certifikované laboratoři S.O.S.™ (Scheduled Oil Sampling) společnosti  Zeppelin CZ

Další informace o servisních službách vám rádi poskytnou specialisté divize Energetické systémy společnosti Zeppelin CZ.