Cat Reman

Náhradní díly z řady Cat® Reman jsou originální, firmou Caterpillar továrně repasované díly, které výrazně snižují náklady na pořízení náhradního dílu při zachování kvality a záručních podmínek. Díky dílům z této řady je možné dosáhnout úspory až 60%.

Dobrá volba pro Váš stroj

Repasované náhradní díly a komponenty Cat odvedou stejně spolehlivou službu jako díly nové, a to za přijatelnější cenu. Kromě ekologického hlediska je výhodou také jejich okamžitá dostupnost, což při generálních opravách dává zákazníkovi širší možnosti. Výsledkem je maximální produktivita při nižších nákladech.

Náš program pro tovární předělávání náhradních dílů je postaven na výměnném principu, kdy za váš použitý náhradní díl od nás výměnou dostanete díl repasovaný.   Program Cat® Reman je jedním ze způsobů, jak pomáháme našim zákazníkům snižovat jejich náklady.

Dobrá volba pro životní prostředí

Díky repasím propůjčujeme starým náhradním dílům vlastnosti nových dílů, a tak snižujeme nejen množství vyprodukovaného odpadu, ale také poptávku po surovinách na výrobu nových dílů.

 

 

 

Pro více informací a doporučení správných náhradních dílů pro váš stroj Cat se neváhejte obrátit na svého prodejce Zeppelin CZ.