Novinky

seznam novinek

6. května 2024

Naložte si slevu 20 %!

Právě teď nabízíme pronájem kolových damprů a minidamprů s výraznou slevou.
V naší nabídce se vždy najde ten správný model pro každý projekt, od minidamprů až po velké kloubové stroje. Právě teď od nás na pronájem kteréhokoli kolového dampru dostanete slevu celých 20 %.

Ať potřebujete stroj na den, týden nebo měsíc, přizpůsobíme se vašim potřebám, jsme flexibilní! Vyberte si z našeho katalogu lepší řešení pro svůj projekt.

Akce platí do 30. 6. 2024.
 

18. března 2024

Sleva 20 % na pronájem kolových rýpadel!

Půjčovna strojů Zeppelin CZ přináší skvělou příležitost, jak udělat díru do světa!
Připravili jsme mimořádnou slevu 20 % na pronájem kolových rýpadel Cat. Akce platí na všechna kolová rýpadla Cat z nabídky Půjčovny strojů Zeppelin CZ a to od 18. března do 17. května 2024.

Vždy pro vás máme to pravé řešení!

17. ledna 2024

Bouráme ceny!

Stále pro Vás hledáme to pravé řešení, a proto jsme se rozhodli zjednodušit sazby pronájmu! Ze tří jsme udělali dvě, pronájem strojů je tak díky tomu ještě výhodnější. 

 

 

 

 

24. července 2023

Půjčovna strojů Zeppelin CZ otevírá již patnáctou pobočku.

V Horních Počernicích jsme otevřeli třetí půjčovnu v Praze, našim zákazníkům tak můžeme být zas o něco blíž.

Poloha Půjčovny v Bystré ulici v Horních Počernicích je přímo ideální. Nachází se v místě s dobrou dopravní dostupností, mezi dálnicemi D10 a D11. Díky propojení sítě našich půjčoven si i zde můžete zapůjčit kterýkoli z našich strojů a zařízení, kterých dnes máme v nabídce na 1 800. Samozřejmostí je možnost vybrat si a poptat stroj online.

K dispozici jsou také stroje z řady EcoRent, tedy stroje mimořádně šetrné k životnímu prostředí. Nová pobočka Půjčovny strojů Zeppelin CZ otevřela své brány 24. července 2023 a najdete ji snadno na adrese Bystrá 761/10, Praha 9 – Horní Počernice.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ má řešení pro každý projekt. Už 25 let.
 


 

23. července 2023

25 let Půjčovny strojů Zeppelin CZ

Je tomu už čtvrt století, co své brány otevřela první pobočka Půjčovny strojů Zeppelin CZ. Díky tomuto kroku se nabídka Zeppelin CZ stala dokonale komplexní.

Zeppelin CZ má na českém trhu tradici sahající až do roku 1969. Od tohoto okamžiku má značka Caterpillar v České republice své oficiální zastoupení a poskytuje zde své prodejní a poprodejní služby. Díky poptávce po kvalitní technice Cat se společnost dále rozvíjela. Rostl počet poboček i objem nabízených služeb. Kromě samotného prodeje nových strojů Cat nabízí Zeppelin CZ i alternativu v podobě ověřených použitých strojů.

V určitých případech je však výhodné si stroj pro daný projekt zapůjčit. „Pronajatý stroj doplní flotilu ve chvíli, kdy už vlastní síly nestačí, nebo tam, kde je potřeba velmi specifický typ stroje nebo příslušenství. A právě proto jsme se v roce 1998 rozhodli otevřít první pobočku půjčovny.

V současnosti máme v nabídce 1 800 strojů a zařízení na patnácti pobočkách po celé ČR, k dispozici je i tým odborníků s mnohaletou praxí, kteří jsou připraveni pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího stroje.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ má lepší řešení pro každý projekt. Už 25 let.

4. května 2023

Rozšiřujeme naši flotilu elektrických nůžkových plošin!

V nabídce pracovních plošin Půjčovny strojů Zeppelin CZ se objevila horká novinka – bateriová plošina GENIE GC-4655 E-drive z řady EcoRent.

Se stavbou stále vyšších skladových center roste i poptávka po interiérových plošinách s vyšším dosahem. Unikátní plošina Genie GC-4655 E-drive je do takových podmínek ideální. Nabízí dosah až do 16 metrů, a i přes malý půdorysný základ vyniká vysokou stabilitou. 

Velkou výhodou nové plošiny je snadná obsluha, výborná manévrovatelnost a také možnost pojíždění i při maximálním zdvihu.

Bateriovou nůžkovou plošinu GENIE GC-4655 E-drive si můžete už nyní půjčit na pobočkách Půjčovny strojů Zeppelin CZ.
 

28. srpna 2022

Jsme partnerem festivalu MostFest!

Když děláte první ročník nového festivalu, nemůžete se opřít o zkušenosti z minulých let. O to víc potřebujete pro všechny přípravy spolehlivého partnera. Most Fest se rozmáchl doširoka od muziky až po extrémní sporty. A dosáhl toho i díky podpoře ze strany Půjčovny strojů Zeppelin CZ!

Most Fest se odehrával u jezera Most, které vzniklo na místě zatopeného hnědouhelného dolu Ležáky. Bylo pojmenováno k uctění památky města Most, které bylo zbouráno kvůli těžbě uhlí. Jezero má rozlohu 311 ha a maximální hloubku 71 metrů.

S písečnou pláží, cyklostezkou vhodnou i pro inlinisty, spoustou dřevěných mol a stánků s občerstvením slouží od roku 2020 k rekreaci a je dobrou ukázkou toho, jak lze zahladit rány po intenzivní těžbě.

18. listopadu 2021

Minirýpadla Cat jsou to pravé řešení

Tentokrát tu máme hned dva skvělé pomocníky, Cat 303.5 a Cat 308. Tahle dvojka se podílela na stavbě bikeparku v Praze. Minirýpadla pomáhala se zemními pracemi a s modelováním jednotlivých překážek a profilu trati. To pravé řešení pro zemní práce jsou minirýpadla Cat z Půjčovny strojů Zeppelin CZ!

Michal Balík je vedoucí Půjčovny strojů Zeppelin CZ v Jažlovicích nedaleko Prahy. Ve videopořadu To pravé řešení divákům ukáže, jak využít stroje pro jejich projekty od těch malých až po velké. 

1. listopadu 2021

Vlečná plošina OMME 1700 EXBP

Díky svým rozměrům a parametrům patří tato plošina k těm nejuniverzálnějším a nejlépe ovladatelným. Pohon plošiny zajišťují výkonné vestavěné baterie nebo benzínový spalovací motor Honda. Nízké těžiště umožňuje bezpečnou jízdu za tažným vozidlem. Součástí výbavy je i hydraulický pohon pro snadný pohyb plošiny po pracovišti bez potřeby vlečení.

Bezpečnou práci s plošinou umožňují hydraulické stabilizátory a jednoduché ovládání nejen uvnitř koše, ale i ze země. Hydraulické páčky stabilizátorů jsou umístěny na ovládacím panelu na podvozku. Plošiny 1700 EXBP jsou vybaveny skládacím zvedacím systémem s úhlovým výložníkem, který zajišťuje zdvih a zvýšení výšky přemostění nad vysokými překážkami. Při zvedání a spouštění se koš pohybuje po vertikální přímce.

Koš navíc nemá při otáčení žádný zadní přesah. Vedení elektrické energie do koše plošiny je uschováno v teleskopickém výložníku. Teleskopický válec je chráněn výložníkem proti poškození. Otočný koš o nosnosti 200 kg umožňuje současnou práci dvou osob, například na fasádě, při nátěrech či prořezu stromů.

… Kompletní nabídka našich plošin

6. října 2021

29 hours Trutnov Trails s Půjčovnou strojů Zeppelin CZ

O posledním víkendu v říjnu 2021 se v bikerském resortu Trutnov Trails odehraje unikátní závod s názvem TT 29 hours. Vymyslel jej biker Michal Maroši a je založen na utkání týmů složených z bikerů, kameramanů a fotografů.

Partnerem celého závodu je Půjčovna strojů Zeppelin CZ, která pro přípravu bikových trailů zapůjčila těžkou techniku, bez které by bylo budování tratě výrazně složitější. Ve videopozvánce můžete vidět pásové minirýpadlo Cat 303E CR, které se podílelo na tvarování části trati. Po té se v rámci závodu budou prohánět ti nejlepší bikeři z Česka