Europower EP16000TE
Výkonná elektrocentrála Europower EP16000TE je k pronájmu pro extrémní zátěže a dlouhodobý provoz.
Zobrazená cena je orientační. Poptávka je nezávazná.
Výkon Prime (kW) 12 kW
Hmotnost 152 kg
Rozměry (d / š / v) 1020 / 550 / 600 mm
Napětí 230/400 V
Výkon Prime (kVA) 14,4 kVA
Jmenovitý proud (A) až 63 A