Dalibor Zamykal se stává ředitelem divize Energetické systémy

Novým ředitelem divize Energetické systémy Zeppelin CZ byl jmenován Dalibor Zamykal, který doposud působil na pozici manažer obchodu a rozvoje. Díky svým bohatým zkušenostem je připraven pokračovat v úspěšném rozvoji, kterým divize v posledních letech prochází.

 

Dalibor Zamykal nastoupil na pozici manažera obchodu a rozvoje divize Energetické systémy Zeppelin CZ v roce 2015 po zkušenostech z manažerských postů u společnosti Atlas Copco. Za dobu jeho vedení došlo k podstatnému rozšíření obchodního týmu a nárůstu objemu zakázek.

 

Kromě role dodavatele zástavbových motorů a motorgenerátorů je dnes Zeppelin CZ především dodavatelem komplexních energetických řešení. „Dodáváme technologická řešení na špičkové úrovni a chceme v tom pokračovat nejen na servisní bázi, ale také v oblasti rozvoje obchodní činnosti. Kromě tradičních dodávek lokomotivních či OEM motorů dodáváme komplexní řešení, jako např. rozsáhlé kogenerační jednotky nebo hybridní energetické systémy kombinující více zdrojů včetně těch obnovitelných,“ říká Dalibor Zamykal.

 

Energetické systémy Zeppelin CZ těží z úzké spolupráce s divizí Power Systems mateřského koncernu Zeppelin GmbH. I díky tomu dokážeme realizovat zakázky velkého rozsahu, a to i v roli generálního dodavatele.

 

Divize tak nabízí široké spektrum služeb od dodávek jednotlivých motorů a motorgenerátorů přes komplexní poprodejní a servisní péči až po rozsáhlou projektovou činnost.

 

Dalibor Zamykal byl jmenován ředitelem divize Energetické systémy Zeppelin CZ 1. 7. 2023.