21.září 2020: Zeppelin CZ se stal dealerem produktů Piller

Nedílnou součástí nabídky společnosti Zeppelin CZ jsou i energetické systémy. Společnost má mnohaleté zkušenosti se zálohováním elektrickou energií tam, kde jsou výpadky dodávek energie naprosto nepřípustné. A právě sortiment záložních zdrojů nyní rozšiřujeme o nabídku produktů Piller.

 

Elektrická energie je dnes naprosto klíčová pro zachování civilizovaného života tak, jak jej známe. Objekty a zařízení jako nemocnice, datacentra, průmyslové areály, ale i klíčové prvky infrastruktury a mnohé další zkrátka nesmí za žádných okolností selhat a to ani v případě rozsáhlejších katastrof či živelných pohrom. Pro takové případy tu jsou záložní zdroje. Společnost Zeppelin CZ již tradičně nabízí celou řadu záložních zdrojů a řešení záloh pro objekty od těch menších, až po ty opravdu velké. Novinkou v nabídce jsou od letošního roku produkty značky Piller.

 

Společnost Piller byla založena v roce 1909 v Hamburku inženýrem Antonem Pillerem. Dnes Piller sídlí v Osterode poblíž Hannoveru v Německu, pobočky má po celé Evropě, v Severní i Jižní Americe, Asii a Austrálii. Společnost Piller zaujímá jedinečné postavení tím, že vyrábí řadu systémů rotačních a statických zdrojů nepřerušovaného napájení (UPS) včetně systémů pro ukládání kinetické energie a baterií, a 50/60 Hz frekvenční měniče.

 

Záložní zdroje Piller v široké škále výkonů v kategoriích od 300 kW až po 2400 kW dnes nabízí společnost Zeppelin CZ, výhradní distributor záložních zdrojů značky Piller pro Českou republiku.