18.září 2020: Online prohlídka použitých strojů od Zeppelin CZ

Zeppelin CZ, jediný oficiální dealer stavební a důlní techniky Caterpillar v České republice, již tradičně nabízí kromě nových strojů i stroje použité. Nyní  je díky online prohlídce můžete detailně prozkoumat i na dálku.

Stroje Caterpillar jsou známé nejen svým výkonem, ale také odolností a kvalitou. Ani použitý Cat tak nepatří do starého železa, svou práci odvádí stále velmi dobře. I proto nabízí Zeppelin CZ kromě nových strojů i stroje použité. Zároveň však nechceme ustupovat ze svých standardů a stejně jako v případě nových strojů i v oblasti těch použitých nabízíme jen špičkovou techniku. A protože si za kvalitou a dobrým stavem použitých strojů stojíme, můžeme nabízet techniku Cat se zárukou v programech Cat Certified Used a Long Life. V obou případech je samozřejmostí záruka původu a stavu motohodin, jednotlivé programy potom obsahují sérii přesně definovaných kroků kontroly a údržby, kterou v dílnách Zeppelin CZ provádíme dříve, než stroj nabídneme k prodeji.

Vidět na vlastní oči vydá za tisíce slov. A protože chápeme, že čas je pro naše zákazníky cenný, připravili jsme možnost online prohlídky. Stačí si vybrat stroj z nabídky na našich webových stránkách, a pokud u něj uvidíte symbol online prohlídky, nemusíte nikam jezdit. Na uvedeném telefonním čísle se spojíte s naším specialistou a ten vám stroj v předem dohodnutém termínu ochotně předvede online. Uvidíte i uslyšíte každý detail, předvedeme vám stroj v pohybu, odpovíme na vaše dotazy a ukážeme vám vše, co u vybraného stroje budete chtít vidět.

Použité stroje od Zeppelin CZ jsou zárukou kvality a spolehlivosti. A naši zákazníci se o tom nyní mohou přesvědčit sami, snadno a pohodlně díky online pro-hlídce.