07. února 2020: Soutěž o šest tabletů iPad Pro

Stejně jako v loňském roce i letos připravila společnost Zeppelin CZ soutěž pro své zákazníky. Hraje se o šest tabletů Apple iPad Pro.

[7. února 2020, MODLETICE] – Společnost Zeppelin CZ má již přes padesát let trvající tradici v prodejích strojů Cat. Kromě nových strojů Cat zde najdete i nejširší nabídku použité techniky Cat. Díky certifikovaným programům Long Life a Cat Certified Used tu mají zákazníci jistotu původu i kvality, podpořenou zárukou od Zeppelin CZ.

Soutěž o iPad Pro

Příjemným bonusem při nákupu použitého stroje Cat od Zeppelin CZ je již tradičně zařazení do soutěže o některé hodnotné ceny. Pro rok 2020 byla vybrána šestice špičkových tabletů Apple iPad Pro. Tablety s obrazovkou o úhlopříčce 12,9 palce a pamětí 256 GB jsou připraveny pro vylosované zákazníky. 

Proč právě tablet?

Nový digitální věk se nevyhýbá ani stavebním strojům. I proto přichází Zeppelin CZ s novým portálem MůjStroj.cz. Díky této stránce mají zákazníci snadný přístup k nákupu náhradních dílů na e-shopu PartsCat.com a mohou zde sledovat i efektivitu strojů Cat díky nástrojům MyCat.com a VisionLink. Všechny tyto nástroje jsou online a přístupné odkudkoli, například právě z tabletu Apple iPad Pro.

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Každý, kdo si od Zeppelin CZ mezi 1. 1. 2020 a 30. 11. 2020 zakoupí použitý stroj v hodnotě alespoň 250 000 Kč a vyplní soutěžní kupon, bude zařazen do slosování. Následně bude vylosováno šest výherců, které zástupce Zeppelin CZ obešle a domluví termín předání výhry. Soutěže s použitými stroji Zeppelin CZ se staly příjemnou tradicí. Doufáme, že letošní hra o tablety Apple iPad bude stejně oblíbená jako loňské losování o kola Scott.

 

...kompletní pravidla soutěže