7. února 2019: Soutěž Tvůj Cat, tvůj Scott 2019

V loňském roce proběhla soutěž o kola Scott. A protože o účast ve slosování byl zájem, rozhodli jsme se pro rok 2019 vyhlásit druhé kolo. 

Odolná a výkonná kola Scott a stroje Cat k sobě ladí. Stejně jako sta-vební technika Cat, ani horská kola a elektrokola Scott se nezaleknou náročných podmínek a je na ně spolehnutí. Proto vznikla soutěž Tvůj Cat, tvůj Scott. V roce 2018 jsme rozdali celkem tři kola Scott, letos jich však bude hned sedm.


Pro naše zákazníky máme připraveno šest kol Scott Spark 950. Komfortní celoodpružený model pro náročné uživatele váží díky hliníkové konstrukci pouhých 13,5 kg. Odpružená vidlice FOX s třípolohovým ovládáním páčkou TWIN LOCK, která se zároveň ovládá i nastavení zadního tlumiče, umožňuje správné a snadné nastavení pro konkrétní podmínky. Ideální parťák pro výlety po zpevně-ných cestách i pro freeride.

 

Hlavní cenou v soutěži je však elektrokolo Scott Strike eRide 730. Špičkový model je vybaven jen tím nejlepším na trhu - motorem BOSCH Performance CX a silnou integrovanou baterií BOSCH 500Wh, osazenými v lehkém hliníkovém rámu. O komfort se stará odpružená vidlice ROCK SHOX RECON, zadní tlumič X-Fusion a teleskopická sedlovka.

 

Soutěž Tvůj Cat, tvůj Scott pro zákazníky Zeppelin CZ

Zeppelin CZ nabízí kromě prodeje nových strojů Cat i stroje použité. Výhodou použitého stroje od oficiálního dealera Cat je především ověřený původ i stav stroje a poskytované záruky. Každý, kdo od společnosti Zeppelin CZ nakoupí použitý stroj alespoň za 250.000,- Kč, bude navíc zařazen do slosování. Soutěž probíhá celý rok až do listopadu, následně dojde k vylosování výherců všech sedmi kol Scott a k předání výhercům.

Všem soutěžícím přejeme štěstí.

 

... pravidla soutěže