18. ledna 2019: Veletrh BAUMA a telefony Cat od Zeppelin CZ

Mezinárodní veletrh BAUMA 2019 se blíží a společnost Zeppelin CZ pro své zákazníky v této souvislosti připravila hned dvě zajímavé nabídky.

Veletrh BAUMA 2019 je za dveřmi. 8. dubna tohoto roku to vypukne. Největší svátek stavební techniky, veletrh BAUMA, otevře návštěvníkům své brány. Žluté stroje Caterpillar samozřejmě nebudou chybět, bude jim věnována již tradičně výstavní hala B6. Zde budou k vidění horké novinky i osvědčená technika. Svou prezentaci připraví v rámci venkovní expozice i půjčovna strojů Zeppelin Rental. Společnost Zeppelin CZ, výhradní dealer strojů Cat v České republice, při této příležitosti připravil pro své zákazníky hned dvě lákavé nabídky.


Telefon Cat S61 zdarma k zakoupenému stroji


Celý svět se stále více propojuje. Mobilní aplikace umožňují lepší a snadnější správu strojového parku, ve vašem mobilním telefonu se nachází celý katalog strojů Cat. Mobilní telefon zkrátka k moderní správě strojů Cat patří. A proto jsme se rozhodli, že vám takový mobilní telefon dáme. A ne jen tak ledajaký.

Mobilní telefony Cat patří stejně jako stavební stroje Cat mezi světovou špičku, jsou to odolné a výkonné přístroje. A Cat S61 je jejich vlajkovou lodí. Špičkový výkon i výbava jsou ukryty v mimořádně odolném těle přístroje. Chytrý telefon Cat S61 s aplikacemi Zeppelin CZ a Půjčovny strojů Zeppelin CZ nyní dostanete zdarma při zakoupení kteréhokoli rýpdla Cat o hmotnosti 1 až 40 tun.

Pro zájemce o minirýpadla Cat jsme potom připravili hned další akci Pět plus. Komplexní nabídka je složena z atraktivních splátek při financování Cat Financial, přístupu k telematice Product Link a Vision Link, bezplatné údržby, prodloužené záruky a telefonu Cat S61 ke každému stroji.

Touto mimořádnou nabídkou chceme oslavit nadcházející veletrh BAUMA 2019, na který vás srdečně zveme. Nabídka platí na vybrané stroje od 1. 1. 2019 do 14. 4. 2019.

Více informací a podrobné podmínky zvýhodněných nabídek naleznete ZDE a ZDE nebo u svého prodejce Zeppelin CZ.