21. května 2019: Půjčovna strojů partnerem Hrady CZ

Máme řešení na všechno. Půjčovna strojů Zeppelin CZ je partnerem festivalu Hrady CZ 2019

Strávit čas letních měsíců na některém z tuzemských festivalů se stává stále populárnějším pro čím dál víc Čechů. Pořadatelé napříč scénou od těch malých až po ty opravdu velké hlásí nárůst návštěvníků, a ten s sebou nese stále větší nároky na kvalitu zázemí. Proto i tady najde uplatnění řešení od Půjčovny strojů Zeppelin CZ.

Organizace série koncertů, jakými je festival Hrady CZ, zabere bezmála rok tvrdé práce. Po bilancování posledního ročníku přichází okamžitě fáze, kdy organizátoři začínají znovu pracovat na tom, aby byl další ročník ještě nabitější a ještě lepší. Ze zkušeností vyplývá, že návštěvníci hodnotí především kvalitní zázemí, které na ně za branami festivalu čeká. Posouvat se neustále kupředu znamená spoustu práce, kterou na první pohled není vidět. Tady platí, že více znamená lépe, a větší znamená těžší.

Právě přemísťování těžkých břemen je jedním z nejpalčivějších problémů na akcích tohoto typu. „Na festival Hrady CZ vstupujeme jako partneři zapůjčením vybavení a technikou pro manipulaci s břemeny. Konkrétně se jedná o teleskopický manipulátor MT1440 a roznášecí desky. Ty zabezpečí, že ani při nepříznivém počasí nedojde k poškození podkladu. Na ten totiž bývají majitelé při podobných akcích velice hákliví.“ říká Jan Blecha, ředitel divize Půjčovny strojů Zeppelin CZ.

Vyrazte s půjčovnou na Hrady CZ

Jestli máte chuť zažít Hrady CZ, máme pro vás jeden tip. Půjčovna strojů pro vás připravila soutěž o volné vstupenky, která proběhne od 1. do 30. června. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo ve stanoveném období uzavře v půjčovně zakázku v minimální hodnotě 5 000 Kč bez DPH. Sledujte nás na facebooku a buďte stále v obraze.

...facebook Půjčovny strojů Zeppelin CZ

...soutěžní podmínky