EcoRent


EcoRent spojuje nejmodernější technologie šetrné k životnímu prostředí s maximální účinností a bezpečnostními standardy. S naším programem EcoRent nabízíme všem firmám, které mají vysoké ekologické a ekonomické nároky, vhodná řešení pro ekologicky šetrnou výstavbu a práci v ekologicky citlivých oblastech.

 

Stroje z programu EcoRent nabízí našim zákazníkům možnost používat stroje v chráněných krajinných oblastech, centrech měst či uzavřených prostorách, zároveň přináší benefity v podobě nižší spotřeby paliva, nižší hlučnosti a efektivnější práce. To vše šetří nejen životní prostředí, ale i náklady.

  

 

 

Nabízíme stroje s motory splňujícími nejnovější emisní normy, hybridní a elektrické pohony, stavební stroje s elektronickým řízením pro větší úsporu paliva a také techniku s výjimečně nízkou hlučností.

 

 

 

 

Díky inteligentnímu rychloupínacímu zařízení s vestavěnou funkcí rychlospojky hadice je připojení nářadí plně automatické. To šetří čas, pohonné hmoty a náklady.

 

 

 

 

 

Pokročilé systémy řízení strojů, jako je například AccuGrade, umožňují práci řízenou pomocí GPS s přesností na centimetry. Odpadají tak časově náročná měření a doba provozu stroje se zkracuje až o 30 %. Vestavěné asistenční systémy navíc zajišťují efektivnější provoz, a tím i úsporu paliva.

 

 

 

Přetlakové kabiny a systémy pro přívod a filtrace vzduchu vhodného k dýchání představují řešení pro použití na znečištěných staveništích a v prašném prostředí.