EASE of USE


U strojů v kategorii 6 - 10 t můžete využít nejnovější technologie, které byly až dosud výsadou rýpadel těžších kategorií. Říkáme tomu Ease of Use. 

V programu Ease of Use je celá řada nástrojů, které značně zlepší efektivitu vašeho stroje. Ve spolupráci s firmou SITECH můžeme minirýpadla dále dovybavit pro práci ve 2D s laserem nebo ve 3D s GPS nebo totální stanicí.

 


Sada nástrojů E-Fence přidává vašemu minirýpadlu Cat novou úroveň efektivity a bezpečnosti. Jednotlivé nástroje jsou nastaveny tak, aby umožnily minirýpadlům pracovat i v prostorově náročnějších prostorách a využít tak na maximum výhodu kompaktních rozměrů stroje. Nástroje E-Fence zajistí, že nemůže dojít k poškození okolních konstrukcí či vybočení stroje například do jízdního pruhu silnice či profilu železnice.

 

Ease of Use | E-Fence Ceiling

Pomáhá obsluze vyhýbat se překážkám nad hlavou, jako jsou elektrické vedení, stropy, větve stromů nebo podobné konstrukce, a to nastavením požadované maximální výšky nad strojem.

Ease of Use | E-Fence Floor

Pomáhá obsluze vyhnout se optickým kabelům, podzemním inženýrským sítím nebo podobným podzemním stavbám nastavením požadované hloubky pod strojem.

Ease of Use | E-Fence Wall

Pomáhá obsluze vyhnout se konstrukcím před rypadlem nastavením požadovaného maximálního dosahu před strojem.

 

Ease of Use | E-Fence Swing

Pomáhá obsluze vyhnout se nárazu do objektů v blízkosti nastavením požadované hranice výkyvu vlevo nebo vpravo.

 

Ease of Use | Swing Assist

Automatická funkce návratu lopaty do požadovaného výkopu vám při otáčení zastaví rameno přesně tam, kde jste si nastavili prostor pro práci.

Ease of Use | Bucket Assist

Automatická funkce nastavení úhlu lopaty vám drží nastavený úhel lopaty i když hýbete násadou nebo ramenem.

 

 

Indicate a E-Fence lze objednat společně nebo jako samostatné balíčky.
Swing Assist a Bucket Assist jsou bez příplatku součástí balení Indicate a E-Fence.