Novinky

seznam novinek

10. května 2023

Financování stroje s úrokem 3,99 %!

V Zeppelin CZ máme řešení pro každý projekt. Na vybrané stroje nyní nabízíme výhodné financování s úrokem pouhé 3,99 %.

Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR s.r.o., naším specialistou na financování, jsme připravili mimořádně výhodný úvěr na nákup nového stroje Cat. Nabídka financování s úrokem 3,99 % platí pro úvěry s dobou splácení 12 měsíců pro stroje v kategorii do deseti tun.

Zeptejte se svého prodejce Zeppelin CZ na možnosti financování strojů Cat!

 

9. května 2023

Půlku teď, půlku za rok!

Zeppelin CZ společně Caterpillar Financial Services ČR má vhodný způsob
financování pro každého. Třeba nabídku 50:50.

Ve spolupráci s naším partnerem, společností Caterpillar Financial Services ČR, jsme připravili speciální nabídku. Při nákupu stroje zaplatíte jen polovinu kupní ceny, druhou polovinu potom doplatíte až za 12měsíců. Nabídka platí na vybrané typy strojů až do konce roku 2023.

Zeptejte se svého prodejce Zeppelin CZ na možnosti financování strojů Cat!

 

3. května 2023

Výhodné financování strojů Cat

Součástí komplexních služeb poskytovaných společností Zeppelin CZ je i pomoc s výběrem vhodného typu financování.

Ve spolupráci se specialistou Caterpillar Financial Services ČR s.r.o. jsme připraveni pomoci sjednat ideální způsob financování stroje Cat. Jednou z cest je i operativní leasing. Nyní přinášíme mimořádnou nabídku operativního leasingu po dobu tří let s výhodnou měsíční splátkou. 

Nový stroj Cat s plnou zárukou může pomoci i s vašimi projekty. Podívejte se na příklady financování nebo kontaktujte svého obchodního zástupce Zeppelin CZ.

 

1. února 2023


Soutěž o zájezd do Leicesteru

I letos vyhlašujeme soutěž s Zeppelin CZ.

Každý, kdo v letošním roce zakoupí nový stroj Cat, bude zařazen do slosování. A že je o co hrát! Devět vylosovaných čeká zájezd do Leicesteru, kde navštíví továrnu Caterpillar a nahlédne do výrobních hal, kde vznikají stroje Cat. Připravený je i další doprovodný program.

 

22. února 2022

Bateriový nakladač Cat R1700 XE

Nový Cat R1700 XE je první plně elektrický důlní nakladač Cat.

Moderní stroje Cat pracují tiše, jejich emise jsou v daném segmentu špičkové a nic z toho se nepodepsalo na výkonu stroje. Ale usnout na vavřínech, to není žádná zábava. Kam dále se však posunout? Co snížit hluk na úplné minimum a emise vynechat úplně? Zní to možná jako naprosto šílené zadání, ale přesně takový je nový Cat R1700 XE. První plně elektrický důlní nakladač Cat.

Cat R1700 XE je poháněn z baterie o kapacitě 213 kWh, užitečné zatížení dosáhlo krásných 15 tun. Není to žádný drobeček, s pohotovostní hmotností 50 tun nepohnete pouhou silou vůle, i tak však jedno nabití baterie vystačí na čtyři hodiny tvrdé práce. Díky dvojici nabíjecích stanic Cat MEC500 s nabíjecím výkonem ohromujících 500 kW lze přitom baterie plně dobít za méně než dvacet minut.

… více informací o Cat R1700 XE

8. srpna 2021

Stavíme bikepark s Michalem Marošim!

V pražské Jahodnici vzniká nový bikepark pro milovníky té správné zábavy na dvou kolech. Michal Maroši, jedna z nejdůležitějších postav globální MTB scény a vítěz Evropského šampionátu v Dual Slalomu, který se projektu ujal, si pro spolupráci vybral Zeppelin CZ. Kromě nových strojů Cat se při stavbě upratnila i další technika z nabídky naší Půjčovny.

Pokud si tedy chcete na zahradě postavit bikepark (nebo cokoli jiného), teď už víte, kde si obstarat tu správnou techniku.

 

 

16. května 2021

Cat D5 | Nová generace výkonu

Představujeme nový dozer Cat D5. Při výkonu 170 koní a rozsahu provozních hmotností 17,2 až 20,6 t nahrazuje nový dozer Cat D5 úspěšný model D6N.

Přechod z D6N na D5 je součástí snahy o zjednodušení všech názvů modelů dozerů Cat. V příštích několika letech bude řada dozerů Cat přejmenována z nejmenšího na největší (od D1 po D11) s jedním modelem na velikostní třídu a bez dalších modifikátorů písmen jako „N“, „K“, „T.“

Cat D5 přichází oproti předchůdci D6N s větší hmotností a výkonem, lepšími schopnostmi řízení a dlouhým seznamem technologických novinek, které operátorům pomohou zvládnout více práce za kratší dobu. Plně automatická třístupňová převodovka s uzamykáním měniče nabízí optimální výkon při nízké spotřebě paliva.

Vylepšení řízení a vylepšené ovládací prvky hnacího ústrojí nabízejí nové úrovně využití výkonu a kontroly řízení.

...Více informací

21. února 2021

Myslíme na vás!

Stroje Caterpillar představují obrovskou pomoc na všech staveništích, v lomech a vůbec všude tam, kde je potřeba pořádná síla. S těmito schopnostmi ale přichází i zodpovědnost. Jen bezpečně odvedená práce je dobře odvedená práce.

S každým novým i použitým strojem od Zeppelin CZ proto nyní dostanete i náš unikátní SAFETY BOX, obsahující základní pomůcky pro Vaši bezpečnost. Jsou to pracovní rukavice, ochranné brýle, reflexní vesta a certifikovaná helma Cat.

Bezpečnost je pro nás vždy na prvním místě!

7. prosince 2020

Nové rýpadlo-nakladače Caterpillar

Caterpillar letos slaví 35 let od uvedení prvního rýpadlo-nakladače Cat na trh. A jak lépe osla-vit takové výročí, než představením nové řady těchto univerzálních strojů? Caterpillar před-stavil světu čtveřici nových modelů. Jsou to rýpadlo-nakladače Cat 428, Cat 432, Cat 434 a Cat 444. Stroje dostaly celou řadu moderních prvků, které zlepšují efektivitu práce i komfort strojníka.  

Pro více informací kontaktujte svého prodejce

14. března 2020

Nový Cat 950 GC

Zeppelin CZ, výhradní dealer stavebních strojů Caterpillar v České republice, rozšiřuje svou nabídku o nový kolový nakladač. Cat 950 GC nabídne špičkové parametry při nízkých provozních nákladech.

Méně elektroniky, stejná kvalita

Stroje Cat řady GC představují dostupnou variantu špičkové techniky Cat. Oproti jiným modelům zde Caterpillar nabízí jednodušší řešení a méně asistenčních a podpůrných systémů. Robustní konstrukce, špičkový výkon a kvalita strojů Cat tu však zůstává. Cat 950 GC je tak ideálním pomocníkem pro práci na stavbách, v lomech, ale své uplatnění najde i v zemědělství a v dalších odvětvích.

Výkon i šetrnost

Cat 950 GC je poháněn osvědčeným motorem Cat C7.1 ACERT o výkonu 180 kW. To mu dává dostatečnou výkonovou rezervu i pro náročnější úkoly. Díky optimalizaci hydrauliky pracuje nakladač maximálně efektivně a šetří tak provozní náklady. Samozřejmostí je plnění nejpřísnějších emisních limitů.