Novinky

seznam novinek

10. dubna 2024

Minirýpadla Cat za akční ceny

Připravili jsme mimořádnou nabídku. Nová minirýpadla Cat můžete nyní získat za akční ceny. Stroje jsou vybaveny rychloupínákem a trojicí lopat - a to vše je již zahrnuto v ceně. Pro prvních 1000 motohodin zajistíme zdarma i servis. Využít lze i akční nabídku financování bez navýšení s Caterpillar Financial Services. Minirýpadla Cat od Zeppelin CZ máme připravena ihned k dodání.

Akce platí do 30.6.2024 nebo do vyprodání zásob.
 

10. dubna 2024

Financování s 0 % navýšením

V Zeppelin CZ jsme zvyklí poskytovat komplexní řešení. Rádi pomůžeme nejen s výběrem správného stroje i jeho konfigurace, ale i s financováním. Ve spolupráci s Caterpillar Financial Services jsme připravili hned několik možností financování minirýpadel a rýpadlo-nakladačů s nulovým navýšením. 

Akce platí do vyprodání zásob.
 

7. března 2024

Soutěž o zájezd do továrny Caterpillar v Grenoble!

V Zeppelin CZ jsme připravili soutěž. Každý, kdo v roce 2024 zakoupí nový stroj Cat, bude zařazen do slosování o zájezd do Grenoblu. Pro výherce jsme připravili zajímavý program včetně návštěvy továrny Caterpillar, kde uvidí na vlastní oči například i výrobu kolových rýpadel Cat. 

Akce platí do konce roku 2024!

 

5. března 2024

Zkuste náš výhodný operativní pronájem!

Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR s.r.o. jsme připravili mimořádnou nabídku operativního pronájmu. Nový stroj s plnou zárukou tak můžete mít na tři roky s výhodnou měsíční splátkou. 
 

Akce platí od 1. 3. 2024 do 30.6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
 

22. února 2022

Bateriový nakladač Cat R1700 XE

Nový Cat R1700 XE je první plně elektrický důlní nakladač Cat.

Moderní stroje Cat pracují tiše, jejich emise jsou v daném segmentu špičkové a nic z toho se nepodepsalo na výkonu stroje. Ale usnout na vavřínech, to není žádná zábava. Kam dále se však posunout? Co snížit hluk na úplné minimum a emise vynechat úplně? Zní to možná jako naprosto šílené zadání, ale přesně takový je nový Cat R1700 XE. První plně elektrický důlní nakladač Cat.

Cat R1700 XE je poháněn z baterie o kapacitě 213 kWh, užitečné zatížení dosáhlo krásných 15 tun. Není to žádný drobeček, s pohotovostní hmotností 50 tun nepohnete pouhou silou vůle, i tak však jedno nabití baterie vystačí na čtyři hodiny tvrdé práce. Díky dvojici nabíjecích stanic Cat MEC500 s nabíjecím výkonem ohromujících 500 kW lze přitom baterie plně dobít za méně než dvacet minut.

… více informací o Cat R1700 XE

8. srpna 2021

Stavíme bikepark s Michalem Marošim!

V pražské Jahodnici vzniká nový bikepark pro milovníky té správné zábavy na dvou kolech. Michal Maroši, jedna z nejdůležitějších postav globální MTB scény a vítěz Evropského šampionátu v Dual Slalomu, který se projektu ujal, si pro spolupráci vybral Zeppelin CZ. Kromě nových strojů Cat se při stavbě upratnila i další technika z nabídky naší Půjčovny.

Pokud si tedy chcete na zahradě postavit bikepark (nebo cokoli jiného), teď už víte, kde si obstarat tu správnou techniku.

 

 

16. května 2021

Cat D5 | Nová generace výkonu

Představujeme nový dozer Cat D5. Při výkonu 170 koní a rozsahu provozních hmotností 17,2 až 20,6 t nahrazuje nový dozer Cat D5 úspěšný model D6N.

Přechod z D6N na D5 je součástí snahy o zjednodušení všech názvů modelů dozerů Cat. V příštích několika letech bude řada dozerů Cat přejmenována z nejmenšího na největší (od D1 po D11) s jedním modelem na velikostní třídu a bez dalších modifikátorů písmen jako „N“, „K“, „T.“

Cat D5 přichází oproti předchůdci D6N s větší hmotností a výkonem, lepšími schopnostmi řízení a dlouhým seznamem technologických novinek, které operátorům pomohou zvládnout více práce za kratší dobu. Plně automatická třístupňová převodovka s uzamykáním měniče nabízí optimální výkon při nízké spotřebě paliva.

Vylepšení řízení a vylepšené ovládací prvky hnacího ústrojí nabízejí nové úrovně využití výkonu a kontroly řízení.

...Více informací

21. února 2021

Myslíme na vás!

Stroje Caterpillar představují obrovskou pomoc na všech staveništích, v lomech a vůbec všude tam, kde je potřeba pořádná síla. S těmito schopnostmi ale přichází i zodpovědnost. Jen bezpečně odvedená práce je dobře odvedená práce.

S každým novým i použitým strojem od Zeppelin CZ proto nyní dostanete i náš unikátní SAFETY BOX, obsahující základní pomůcky pro Vaši bezpečnost. Jsou to pracovní rukavice, ochranné brýle, reflexní vesta a certifikovaná helma Cat.

Bezpečnost je pro nás vždy na prvním místě!