Akce a novinky

seznam novinek

3. května 2023


Plastická maziva se slevou až 50%!

Plastická maziva Cat Prime Application Grease nyní pořídíte za polovinu běžné ceny. 

Cat Prime Application Grease se používá jako standardní mazivo strojů Cat už při výrobě, je připraveno a odzkoušeno specificky pro maximální výdrž strojů Cat. Lithiové plastické mazivo s obsahem 3 % disulfidu molybdenu, určené pro středně náročné aplikace, je odolné proti změknutí a účinně chrání díly proti opotřebení.

Maziva Cat Prime Application Grease můžete už nyní objednávat online odkudkoli, stačí navštívit portál Parts.Cat.com a zadat objednací číslo 452-6006.

 

Akce platí do vyprodání zásob.

  

9. března 2023

Vzduchové filtry Cat se slevou až 29%

Čištění a opakované používání vzduchových filtrů motoru je riskantní postup, který může výrazně zvýšit vaše náklady na provoz stroje. Přestože poškození filtru není pouhým okem viditelné, výrazně snižuje účinnost filtru při zachycování škodlivých nečistot. 

V Zeppelin CZ jsme vám nyní nabízíme všechny vzduchové filtry Cat se slevou až 29%! Pouze originální náhradní díl Cat jsou zárukou správného fungování vašeho stroje.

Nabídka platí při nákupu online až do 31. 7. 2023

 

     

6. března 2023

Mimořádná sleva na hydraulické hadice

Hydraulické hadice jsou při práci vystaveny silnému a i sebemenší netěsnost může způsobit pokles tlaku v systému, kontaminaci hydraulické kapaliny a poškození stroje. Hadice je proto nutné pravidelně kontrolovat, a pokud je třeba, ihned je opravit nebo vyměnit.

Proto jsme připravili mimořádnou slevu 40 % na hydraulické hadice Cat. Sleva platí do konce roku 2023 na všechny typy hydraulických hadic Cat.  

 

 

3. března 2023

Čepy a pouzdra Cat

Speciální nabídka! Objednávejte všechny čepy a pouzdra Cat se slevou 29 %. Kvalitní spojovací čepy a ložiska udržují stroje Cat v provozu každý den. Jsou navržena tak, aby dokázala vyhovět i těm nejnáročnějším standardům a poskytovala vyšší efektivitu a delší životnost.

Nabídka platí do konce roku 2023 na všechny typy čepů a pouzder Cat.

 

 

15. února 2023

25% sleva na zuby Cat Advansys

Adaptéry Cat Advansys, které k nové generaci zubů Cat Advansys dodáváme zdarma,  jsou o polovinu méně namáhány a vydrží až o 25 % více výměn zubů než předchozí generace. Jejich výměna přitom ušetří až tři čtvrtiny času.

V nových adaptérech jsou také lépe uchycené zuby. Jejich uvolnění a nasazení je přitom rychlé a nevyžaduje využití kladiva nebo jiných nástrojů. Stačí k tomu otočení pojistky o 180°.

Nová generace zubů Cat Advansys je nyní k dispozici se slevou 25 % u Vašeho prodejce náhradních dílů Zeppelin CZ. Nabídka platí do 30. 6. 2023.

 

10. února 2023

Sleva na včechny zuby a břity Cat

Správná volba a dobrý stav zubů a břitů pro váš stroj Cat může představovat rozdíl, zda váš stroj Cat dokáže tvořit profit či jen práci. Při nákupu online od nás letos dostanete mimořádnou slevu 17 % na všechny typy zubů a břitů Cat.

Nakupujte na Parts.Cat.com pohodlně z domova či kanceláře!

 

8. února 2023

Mimořádná sleva pro nové zákazníky na Parts.Cat.com

Nakupování dílů online na portále Parts.Cat.com přináší celou řadu výhod.

Objednání správného náhradního dílu Cat přímo pro váš stroje je díky vyhledávání pomocí výrobního čísla otázkou okamžiku, k dispozici jsou i celé sestavy dílů potřebných pro konkrétní údržbu. Díly Vám zašleme na vaše místo určení, vše tak pohodlně zařídíte z kanceláře či domova.

PRO NOVĚ REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY PŘINÁŠÍME PO CELÝ ROK 2023 MIMOŘÁDNOU SLEVU 14 % NA VŠECHNY ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY CAT.

Myslíme i na stávající registrované zákazníky. Zvyšujeme trvalou slevu na díly nakoupené na Parts.Cat.com na 7 %.
Na vybrané díly zakoupené online navíc nabízíme další výrazné slevy.

Nakupujte originální náhradní díly Cat od Zeppelin CZ z pohodlí domova či kanceláře!

30. září 2022

Linka pro pomoc s nákupem náhradních dílů online

Nakupování náhradních dílů Cat online díky našemu portálu Parts.Cat.com je skvělé. Z pohodlí domova či doslova odkudkoli můžete vybírat a hned i objednat ty správné náhradní díly pro Váš stroj.

Portál Parts.Cat.com nabízí pokročilé způsoby vyhledávání. Je to snadné. Pokud s portálem teprve začínáte pracovat či potřebujete s něčím poradit, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku.

Zde Vám rádi poradíme, vše vysvětlíme či pomůžeme s registrací. Na díly objednané online od nás navíc získáte slevu 4 %. Nakupujte pohodlně odkudkoli na Parts.Cat.com!