Akce a novinky

seznam novinek

27. listopadu 2023

Yellow Week je tady!

Stejně jako minulý rok, i letos jsme si pro vás připravili týden mimořídných slev Yellow Week. Zlevnili jsme všechny náhradní díly zakoupené on-line. Využijte slevy až 42% na nákup náhradních dílů Cat!  

Tato nabídka platí pouze pro nákup dílů on-line přes platformu parts.cat.com ve dnech od 4. až 7. 12. 2023.

 

20. října 2023

Akční ceny pro sady těsnění hydraulických válců

Hydraulické válce Cat jsou kvalitní komponenty, které přesně odpovídají specifikacím zařízení Cat – od výkonu a odezvy po pracovní sílu a rychlost. I sebelepší hydraulický válec však podléhá opotřebení a s časem jeho těsnost klesá.

Varovnými signály netěsnosti hydraulických válců jsou:

  • Dlouhé časy cyklů
  • Nadměrný drift válce
  • Netěsnost válce

Řešením je přetěsnění hydraulických válců sadou originálního těsnění Cat, které vrátí vašemu stroji plný výkon a efektivitu.
V Zeppelin CZ jsme připravili mimořádnou nabídku na originální sady těsnění hydraulických válců Cat se slevou až 35 %.

Akce platí do 29. 2. 2024. nebo do vyprodání zásob.

16. října 2023

Hydraulické válce CAT REMAN se slevou až 40%

V Zeppelin CZ jsme připravili slevovou akci na hydraulické válce CAT REMAN.
Náhradní díly z řady CAT REMAN jsou originální, firmou Caterpillar továrně repasované díly, které výrazně snižují náklady na pořízení náhradního dílu při zachování kvality a záručních podmínek. 

  • Vyrobené dle standartů Caterpillar
  • Nižší pořizovací náklady
  • Přispívají ke snížení uhlíkové stopy
  • Záruka 12 měsiců

Hydraulické válce CAT REMAN můžete už nyní objednavat na kterékoli pobočce Zeppelin CZ nebo můžete nakupovat ještě výhodněji pomocí online portálu.

 

22. září 2023

Podvozky Cat General Duty

Připravili jsme akční nabídku na podvozky Cat řady General Duty určené pro pásová rýpadla. Připravené jsou pro vás opravné sady pro různý rozsah údržby od základní až po komplexní renovaci podvozků. Jen s kvalitními originálními díly Cat vaše pásové rýpadlo nezastaví žádný terén.

 

 

5. září 2023

Certifikované opravy Cat

Ani letitý stroj Cat ještě nutně nepatří do starého železa.

Životnost stroje Cat lze výrazně prodloužit díky certifikovaným opravám. Vyberte si některý z pěti renovačních programů od opravy jednotlivých komponentů až po renovaci celého stroje. 

 

27. července 2023

Originální gumové pásy Cat se slevou až 34%

Pásový podvozek je nepostradatelným pomocníkem minirýpadla v těžkém terénu. Aby však fungoval správně a stroj vždy spolehlivě dopravil i na to nejnepřístupnější pracovní místo, je třeba se o něj náležitě starat. V Zeppelin CZ jsme připravili mimořádnou slevu na originální gumové pásy Cat pro minirýpadla až 34%!

Dostaňte ze svého pásového minirýpadla maximum s originálními
gumovými pásy Cat!

Akce platí do 31.12.2023 nebo do vyprodání zásob

    

27. července 2023

Sleva na zuby Cat General Duty až 38%

Efektivita každého rýpadla či nakladače závisí na použití správných zubů. Nevhodné či opotřebené zuby zpomalí práci, zvyšují náklady i namáhání celého stroje. Proto jsme připravili atraktivní slevu na zuby řady Cat General Duty. Ta při nákupu online na portále Parts.Cat.com dosáhne až 38%!

Používejte svůj stroj Cat naplno s originálními zuby Cat General Duty!

Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.

    

 

6. března 2023

Mimořádná sleva na hydraulické hadice

Hydraulické hadice jsou při práci vystaveny silnému a i sebemenší netěsnost může způsobit pokles tlaku v systému, kontaminaci hydraulické kapaliny a poškození stroje. Hadice je proto nutné pravidelně kontrolovat, a pokud je třeba, ihned je opravit nebo vyměnit.

Proto jsme připravili mimořádnou slevu 40 % na hydraulické hadice Cat. Sleva platí do konce roku 2023 na všechny typy hydraulických hadic Cat.  

 

3. března 2023

Čepy a pouzdra Cat

Speciální nabídka! Objednávejte všechny čepy a pouzdra Cat se slevou 29 %. Kvalitní spojovací čepy a ložiska udržují stroje Cat v provozu každý den. Jsou navržena tak, aby dokázala vyhovět i těm nejnáročnějším standardům a poskytovala vyšší efektivitu a delší životnost.

Nabídka platí do konce roku 2023 na všechny typy čepů a pouzder Cat.

 

 

10. února 2023

Sleva na včechny zuby a břity Cat

Správná volba a dobrý stav zubů a břitů pro váš stroj Cat může představovat rozdíl, zda váš stroj Cat dokáže tvořit profit či jen práci. Při nákupu online od nás letos dostanete mimořádnou slevu 17 % na všechny typy zubů a břitů Cat.

Nakupujte na Parts.Cat.com pohodlně z domova či kanceláře!

 

    

8. února 2023

Mimořádná sleva pro nové zákazníky na Parts.Cat.com

Nakupování dílů online na portále Parts.Cat.com přináší celou řadu výhod.

Objednání správného náhradního dílu Cat přímo pro váš stroje je díky vyhledávání pomocí výrobního čísla otázkou okamžiku, k dispozici jsou i celé sestavy dílů potřebných pro konkrétní údržbu. Díly Vám zašleme na vaše místo určení, vše tak pohodlně zařídíte z kanceláře či domova.

PRO NOVĚ REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY PŘINÁŠÍME PO CELÝ ROK 2023 MIMOŘÁDNOU SLEVU 14 % NA VŠECHNY ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY CAT.

 

Myslíme i na stávající registrované zákazníky. Zvyšujeme trvalou slevu na díly nakoupené na Parts.Cat.com na 7 %.
Na vybrané díly zakoupené online navíc nabízíme další výrazné slevy.

Nakupujte originální náhradní díly Cat od Zeppelin CZ z pohodlí domova či kanceláře!