Kompresory ATMOS

Kompresory ATMOS jsou nyní součástí komplexní nabídky Zeppelin CZ

Více než 50 let je firma ATMOS výrobcem kompresorů. Vyrábí šroubové kompresory pro použití v celém spektru průmyslových odvětví. Součástí výrobního sortimentu jsou kompresory pojízdné, elektrické stacionární, lokomotivní či kompresory na přání zákazníka. Díky vlastnímu oddělení vývoje je ATMOS zcela nezávislý. Prostřednictvím moderní výrobní technologie si vyrábí veškeré stěžejní části kompresorů, jako jsou například šroubové bloky, tlakové nádoby či sací klapky a další.

ATMOS Chrást s.r.o. představuje nové modely pojízdných kompresorů PDC90 a PDC190 splňující nové emisní limity uplatňované v EU. Nové motory s konstantní rychlostí Caterpillar vyhovující CE C4.4 a C7.1, pohánějící tyto kompresory jsou robustní konstrukce s minimem elektroniky. Díky své konstrukci nepotřebují AdBlue ani filtr pevných částic. Motory se vyznačují velkou výkonovou rezervou, nízkými otáčkami, inovovanou řídící jednotkou a nízkou spotřebou paliva.

Kompresory řady PDC jsou vyráběny ve 2 velikostech – PDC90 a PDC190. Oba v různých tlakových verzích. PDC90 od 7 bar @ 12 m3/min do 14 bar @ 7,5 m3/min a PDC190 od 8,6 bar @ 25,2 m3/min do 14 bar @ 19,9 m3/min. Samozřejmě je k dispozici řady příslušenství: olejovač, dochlazovač se separátorem vody, odpařovač kondenzátu, filtry, studený start (-40C), lapač jisker atd.

 

Kompletní nabídku společnosti ATMOS naleznete zde nebo u našich prodejců.