Zeppelin CZ

Hidden

Zeppelin CZ je autorizovaným prodejcem stavebních
a důlních strojů a energetických systémů
renomovaného výrobce Caterpillar v České
republice. Kromě prodeje strojů Cat nabízíme
i kompletní servis, prodej náhradních dílů
a také pronájem díky Půjčovně strojů
Zeppelin CZ.

Hidden

 800 37 37 37

LINKA PRO NÁKUP NÁHRADNÍCH DÍLŮ

 800 023 000

LINKA PŮJČOVNY STROJŮ ZEPPELIN CZ

Centrální sklad náhradních dílů Cat Zeppelin CZ

Zeppelin CZ zajišťuje servis pro více než 6000 strojů Cat na území České republiky. Aby tyto stroje mohly pracovat s efektivitou a spolehlivostí, jakou zákazníci od značky Cat vyžadují, je nezbytné zajistit pro ně řádnou údržbu. Ta se však neobejde bez dostatečných zásob náhradních dílů - v nabídce máme 30.000 položek.

V roce 2021 proto byl položen základní kámen nového centrálního skladu náhradních dílů Cat pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko v Ostředku na 34. kilometru dálnice D1. O rok později byl zahájen zkušební provoz a od roku 2023 již veškeré náhradní díly putují k zákazníkům z Ostředku. Centrální sklad disponuje dostatečnou skladovou zásobou všech běžných náhradních dílů. Díky tomu dokážeme dodat potřebné náhradní díly k zákazníkům v reálném čase, často i během jediného dne.

Důležitou roli v procesu objednávání hraje i portál parts.cat.com, díky kterému si zákazníci mohou snadno objednat náhradní díly online z pohodlí domova či kanceláře. Objednané díly putují na vybranou pobočku, kde si je zákazník může vyzvednout, nebo je posíláme přímo na zvolenou adresu. To vše usnadňuje plánování údržby i oprav a minimalizuje čas, po který je stroj vyřazen z provozu, na minimum. 

 

Tajemství lomu

Co čeká kámen po odstřelu? Kámen končí svou cestu lomem v deponii. Aby však dosáhl svého cíle, musí se nejprve dostat přes vrátného. Drtič. Vždy hladový. Nikdy sytý. Z velkých kamenů se stávají menší kameny a ty se vydávají na dobrodružnou cestu. Než se tak ale stane, je třeba kámen uskladnit a následně naložit na nákladní auta. Prvním krokem je jako vždy rozhodnutí, kterému stroji úkol svěřit. Rýpadlo nebo kolový nakladač? Rýpadlo se víc než dobře uživí jinde v lomu, ale rychlost a mobilita kolového nakladače ho činí nesporným králem deponie. 

 

 

ČISTŠÍ ZEPPELIN CZ

Koncern Zeppelin si stanovil abmiciózní cíl stát se do roku 2035 klimaticky neutrální společností.

Z tohoto důvodu pokračuje v investicích do snižování dopadu činnosti na okolí. Zásadním způsoben se mu podařilo snížit spotřebu vody, plynu i elektřiny. Díky retenčním nádržím na dešťovou vodu mnohem méně zatěžuje lokální vodovodní sítě. Tím to ale nekončí. V přípravě je celá řada dalších projektů, chystáme instalaci fotovoltaických panelů na střechy jednotlivých poboček. Ve firmě se už jezdí hybridními automobily, ke kterým postupně vzniká i příslušná dobíjecí infrastruktura. Věříme, že přijatá opatření jsou správná a že alespoň trochu přispějeme k udržitelné budoucnosti pro příští generace.

news header

7. března 2024

Soutěž o zájezd na závody Formule 1!

V Zeppelin CZ jsme připravili soutěž. Každý, kdo v roce 2024 zakoupí použitý stroj Cat od Zeppelin CZ, bude zařazen do slosování. Pro výherce jsme připravili zájezd se zajímavým programem včetně návštěvy závodu Formule 1.

Akce platí do konce roku 2024!

 

7. března 2024

Soutěž o zájezd do továrny Caterpillar v Grenoble!

V Zeppelin CZ jsme připravili soutěž. Každý, kdo v roce 2024 zakoupí nový stroj Cat, bude zařazen do slosování o zájezd do Grenoblu. Pro výherce jsme připravili zajímavý program včetně návštěvy továrny Caterpillar, kde uvidí na vlastní oči například i výrobu kolových rýpadel Cat. 

Akce platí do konce roku 2024!

 

5. března 2024

Zkuste náš výhodný operativní pronájem!

Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR s.r.o. jsme připravili mimořádnou nabídku operativního pronájmu. Nový stroj s plnou zárukou tak můžete mít na tři roky s výhodnou měsíční splátkou. 
 

Akce platí od 1. 3. 2024 do 30.6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
 

15. února 2024

Financování minirýpadel v nulovým navýšením

V Zeppelin CZ nabízíme celou řadu prověřených použitých strojů se zárukou. Nyní jsme ve spolupráci s Caterpillar Financial Services připravili speciální nabídku. Pro minirýpadla všech řad od Cat 300.9 po Cat 309 nabízíme financování zcela bez navýšení.

Akce platí do vyprodání zásob.
 

12. února 2024

Hydraulické hadice Cat se slevou až 40 %!

Hydraulické hadice jsou při práci vystaveny silnému namáhání a i sebemenší netěsnost může způsobit pokles tlaku v systému, kontaminaci hydraulické kapaliny a poškození stroje. Hadice je proto nutné pravidelně kontrolovat, a pokud je třeba, ihned je vyměnit.

Připravili jsme mimořádnou slevovou akci. Všechny hydraulické hadice Cat nyní nabízíme se slevou až 40 %. 

Nabídka platí do 31. 12. 2024 na všechny typy hydraulických hadic Cat.
 

17. ledna 2024

Bouráme ceny!

Stále pro Vás hledáme to pravé řešení, a proto jsme se rozhodli zjednodušit sazby pronájmu! Ze tří jsme udělali dvě, pronájem strojů je tak díky tomu ještě výhodnější. 

 

 

 

 

5. září 2023

Certifikované opravy Cat

Ani letitý stroj Cat ještě nutně nepatří do starého železa.

Životnost stroje Cat lze výrazně prodloužit díky certifikovaným opravám. Vyberte si některý z pěti renovačních programů od opravy jednotlivých komponentů až po renovaci celého stroje. 

 

24. července 2023

Půjčovna strojů Zeppelin CZ otevírá již patnáctou pobočku.

V Horních Počernicích jsme otevřeli třetí půjčovnu v Praze, našim zákazníkům tak můžeme být zas o něco blíž.

Poloha Půjčovny v Bystré ulici v Horních Počernicích je přímo ideální. Nachází se v místě s dobrou dopravní dostupností, mezi dálnicemi D10 a D11. Díky propojení sítě našich půjčoven si i zde můžete zapůjčit kterýkoli z našich strojů a zařízení, kterých dnes máme v nabídce na 1 800. Samozřejmostí je možnost vybrat si a poptat stroj online.

K dispozici jsou také stroje z řady EcoRent, tedy stroje mimořádně šetrné k životnímu prostředí. Nová pobočka Půjčovny strojů Zeppelin CZ otevřela své brány 24. července 2023 a najdete ji snadno na adrese Bystrá 761/10, Praha 9 – Horní Počernice.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ má řešení pro každý projekt. Už 25 let.
 


 

23. července 2023

25 let Půjčovny strojů Zeppelin CZ

Je tomu už čtvrt století, co své brány otevřela první pobočka Půjčovny strojů Zeppelin CZ. Díky tomuto kroku se nabídka Zeppelin CZ stala dokonale komplexní.

Zeppelin CZ má na českém trhu tradici sahající až do roku 1969. Od tohoto okamžiku má značka Caterpillar v České republice své oficiální zastoupení a poskytuje zde své prodejní a poprodejní služby. Díky poptávce po kvalitní technice Cat se společnost dále rozvíjela. Rostl počet poboček i objem nabízených služeb. Kromě samotného prodeje nových strojů Cat nabízí Zeppelin CZ i alternativu v podobě ověřených použitých strojů.

V určitých případech je však výhodné si stroj pro daný projekt zapůjčit. „Pronajatý stroj doplní flotilu ve chvíli, kdy už vlastní síly nestačí, nebo tam, kde je potřeba velmi specifický typ stroje nebo příslušenství. A právě proto jsme se v roce 1998 rozhodli otevřít první pobočku půjčovny.

V současnosti máme v nabídce 1 800 strojů a zařízení na patnácti pobočkách po celé ČR, k dispozici je i tým odborníků s mnohaletou praxí, kteří jsou připraveni pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího stroje.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ má lepší řešení pro každý projekt. Už 25 let.

4. května 2023

Rozšiřujeme naši flotilu elektrických nůžkových plošin!

V nabídce pracovních plošin Půjčovny strojů Zeppelin CZ se objevila horká novinka – bateriová plošina GENIE GC-4655 E-drive z řady EcoRent.

Se stavbou stále vyšších skladových center roste i poptávka po interiérových plošinách s vyšším dosahem. Unikátní plošina Genie GC-4655 E-drive je do takových podmínek ideální. Nabízí dosah až do 16 metrů, a i přes malý půdorysný základ vyniká vysokou stabilitou. 

Velkou výhodou nové plošiny je snadná obsluha, výborná manévrovatelnost a také možnost pojíždění i při maximálním zdvihu.

Bateriovou nůžkovou plošinu GENIE GC-4655 E-drive si můžete už nyní půjčit na pobočkách Půjčovny strojů Zeppelin CZ.
 

Kontaktujte nás