Aktuality

Hidden

Zeppelin CZ je výhradním prodejcem stavebních
a důlních strojů a energetických systémů
renomovaného výrobce Caterpillar v České
republice. Kromě prodeje strojů Cat nabízíme
i kompletní servis, prodej náhradních dílů
a také pronájem díky Půjčovně strojů
Zeppelin CZ.

Hidden

 800 37 37 37

LINKA PRO NÁKUP NÁHRADNÍCH DÍLŮ

 800 023 000

LINKA PŮJČOVNY STROJŮ ZEPPELIN CZ

 

 

Co čeká kámen po odstřelu? Kámen končí svou cestu lomem v deponii. Aby však dosáhl svého cíle, musí se nejprve dostat přes vrátného. Drtič. Vždy hladový. Nikdy sytý. Z velkých kamenů se stávají menší kameny a ty se vydávají na dobrodružnou cestu. Než se tak ale stane, je třeba kámen uskladnit a následně naložit na nákladní auta. Prvním krokem je jako vždy rozhodnutí, kterému stroji úkol svěřit. Rýpadlo nebo kolový nakladač? Rýpadlo se víc než dobře uživí jinde v lomu, ale rychlost a mobilita kolového nakladače ho činí nesporným králem deponie. 

 

 

ČISTŠÍ ZEPPELIN CZ

Koncern Zeppelin si stanovil abmiciózní cíl stát se do roku 2035 klimaticky neutrální společností.

Z tohoto důvodu pokračuje v investicích do snižování dopadu činnosti na okolí. Zásadním způsoben se mu podařilo snížit spotřebu vody, plynu i elektřiny. Díky retenčním nádržím na dešťovou vodu mnohem méně zatěžuje lokální vodovodní sítě. Tím to ale nekončí. V přípravě je celá řada dalších projektů, chystáme instalaci fotovoltaických panelů na střechy jednotlivých poboček. Ve firmě se už jezdí hybridními automobily, ke kterým postupně vzniká i příslušná dobíjecí infrastruktura. Věříme, že přijatá opatření jsou správná a že alespoň trochu přispějeme k udržitelné budoucnosti pro příští generace.

news header

5. září 2023

Certifikované opravy Cat

Ani letitý stroj Cat ještě nutně nepatří do starého železa.

Životnost stroje Cat lze výrazně prodloužit díky certifikovaným opravám. Vyberte si některý z pěti renovačních programů od opravy jednotlivých komponentů až po renovaci celého stroje. 

 

21. srpna 2023

Oslavte s námi 25 let slevou 25%!

Slavíme 25 let Půjčovny strojů Zeppelin CZ na českém trhu. Dárek od nás ale dostanete vy, naši zákazníci. Připravili jsme slevovou akci na nájemní smlouvy na vybrané stroje značky Cat uzavřené v období mezi 25.8. 2023 a 25.11.2023.

 

Minirýpadla   ...   Cat 300.9 | Cat 301 | Cat 302 | Cat 303
Smykem řízené nakladače         ...         Cat 226 | Cat 246

 

Akce platí pouze na smlouvy uzavřené v daném období 25.8. 2023 až 25.11.2023 bez ohledu na jejich ukončení a pouze na výše uvedené modely strojů. Sleva v rámci této akce se nesčítá s ostatními slevami.
Akce platí pouze na nájemní sazby podle délky trvání pronájmu na uvedené modely strojů. V ceně pronájmu minirýpadel jsou zahrnuty základní podkopové a pevné svahovací lopaty. Akce se nevztahuje na příslušenství ke strojům a dále neplatí pro PHM, opotřebení, ostatní služby jako mytí strojů, doprava, poškození.

 

 

10. srpna 2023

Sleva na oleje Cat

Jedině originální maziva a oleje navržené, testované a doporučené společností Caterpillar jsou nejvhodnější pro stroje a motory Cat. Originální oleje a maziva Cat snižují opotřebení součástí, zvyšují výkon a maximalizují dobu provozuschopnosti zařízení. 

Chraňte svůj stroj používáním kvalitních originálních motorových a hydraulických olejů Cat!

Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob a pouze na balení 5 a 20 litrů oleje. Sleva se nevztahuje na sudy a stáčený olej.

        

27. července 2023

Originální gumové pásy Cat se slevou až 34%

Pásový podvozek je nepostradatelným pomocníkem minirýpadla v těžkém terénu. Aby však fungoval správně a stroj vždy spolehlivě dopravil i na to nejnepřístupnější pracovní místo, je třeba se o něj náležitě starat. V Zeppelin CZ jsme připravili mimořádnou slevu na originální gumové pásy Cat pro minirýpadla až 34%!

Dostaňte ze svého pásového minirýpadla maximum s originálními
gumovými pásy Cat!

Akce platí do 31.12.2023 nebo do vyprodání zásob

    

27. července 2023

Sleva na zuby Cat General Duty až 38%

Efektivita každého rýpadla či nakladače závisí na použití správných zubů. Nevhodné či opotřebené zuby zpomalí práci, zvyšují náklady i namáhání celého stroje. Proto jsme připravili atraktivní slevu na zuby řady Cat General Duty. Ta při nákupu online na portále Parts.Cat.com dosáhne až 38%!

Používejte svůj stroj Cat naplno s originálními zuby Cat General Duty!

Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.

    

 

24. července 2023

Půjčovna strojů Zeppelin CZ otevírá již patnáctou pobočku.

V Horních Počernicích jsme otevřeli třetí půjčovnu v Praze, našim zákazníkům tak můžeme být zas o něco blíž.

Poloha Půjčovny v Bystré ulici v Horních Počernicích je přímo ideální. Nachází se v místě s dobrou dopravní dostupností, mezi dálnicemi D10 a D11. Díky propojení sítě našich půjčoven si i zde můžete zapůjčit kterýkoli z našich strojů a zařízení, kterých dnes máme v nabídce na 1 800. Samozřejmostí je možnost vybrat si a poptat stroj online.

K dispozici jsou také stroje z řady EcoRent, tedy stroje mimořádně šetrné k životnímu prostředí. Nová pobočka Půjčovny strojů Zeppelin CZ otevřela své brány 24. července 2023 a najdete ji snadno na adrese Bystrá 761/10, Praha 9 – Horní Počernice.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ má řešení pro každý projekt. Už 25 let.
 


 

23. července 2023

25 let Půjčovny strojů Zeppelin CZ

Je tomu už čtvrt století, co své brány otevřela první pobočka Půjčovny strojů Zeppelin CZ. Díky tomuto kroku se nabídka Zeppelin CZ stala dokonale komplexní.

Zeppelin CZ má na českém trhu tradici sahající až do roku 1969. Od tohoto okamžiku má značka Caterpillar v České republice své oficiální zastoupení a poskytuje zde své prodejní a poprodejní služby. Díky poptávce po kvalitní technice Cat se společnost dále rozvíjela. Rostl počet poboček i objem nabízených služeb. Kromě samotného prodeje nových strojů Cat nabízí Zeppelin CZ i alternativu v podobě ověřených použitých strojů.

V určitých případech je však výhodné si stroj pro daný projekt zapůjčit. „Pronajatý stroj doplní flotilu ve chvíli, kdy už vlastní síly nestačí, nebo tam, kde je potřeba velmi specifický typ stroje nebo příslušenství. A právě proto jsme se v roce 1998 rozhodli otevřít první pobočku půjčovny.

V současnosti máme v nabídce 1 800 strojů a zařízení na patnácti pobočkách po celé ČR, k dispozici je i tým odborníků s mnohaletou praxí, kteří jsou připraveni pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího stroje.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ má lepší řešení pro každý projekt. Už 25 let.

10. května 2023

Financování stroje s úrokem 3,99 %!

V Zeppelin CZ máme řešení pro každý projekt. Na vybrané stroje nyní nabízíme
výhodné financování s úrokem pouhé 3,99 %.

Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR s.r.o., naším specialistou na financování, jsme připravili mimořádně výhodný úvěr na nákup nového stroje Cat. Nabídka financování s úrokem 3,99 % platí pro úvěry s dobou splácení 12 měsíců pro stroje v kategorii do deseti tun.

Zeptejte se svého prodejce Zeppelin CZ na možnosti financování strojů Cat!

9. května 2023

Půlku teď, půlku za rok!

Zeppelin CZ společně Caterpillar Financial Services ČR má vhodný způsob
financování pro každého. Třeba nabídku 50:50.

Ve spolupráci s naším partnerem, společností Caterpillar Financial Services ČR, jsme připravili speciální nabídku. Při nákupu stroje zaplatíte jen polovinu kupní ceny, druhou polovinu potom doplatíte až za 12měsíců. Nabídka platí na vybrané typy strojů až do konce roku 2023.

Zeptejte se svého prodejce Zeppelin CZ na možnosti financování strojů Cat!

4. května 2023

Rozšiřujeme naši flotilu elektrických nůžkových plošin!

V nabídce pracovních plošin Půjčovny strojů Zeppelin CZ se objevila horká novinka – bateriová plošina GENIE GC-4655 E-drive z řady EcoRent.

Se stavbou stále vyšších skladových center roste i poptávka po interiérových plošinách s vyšším dosahem. Unikátní plošina Genie GC-4655 E-drive je do takových podmínek ideální. Nabízí dosah až do 16 metrů, a i přes malý půdorysný základ vyniká vysokou stabilitou. 

Velkou výhodou nové plošiny je snadná obsluha, výborná manévrovatelnost a také možnost pojíždění i při maximálním zdvihu.

Bateriovou nůžkovou plošinu GENIE GC-4655 E-drive si můžete už nyní půjčit na pobočkách Půjčovny strojů Zeppelin CZ.