Aktuality

Hidden

Zeppelin CZ je výhradním prodejcem stavebních
a důlních strojů a energetických systémů
renomovaného výrobce Caterpillar v České
republice. Kromě prodeje strojů Cat nabízíme
i kompletní servis, prodej náhradních dílů
a také pronájem díky Půjčovně strojů
Zeppelin CZ.

Hidden

 800 37 37 37

LINKA PRO NÁKUP NÁHRADNÍCH DÍLŮ

 800 023 000

LINKA PŮJČOVNY STROJŮ ZEPPELIN CZ

MALÝ NAKLADAČ PRO VELKOU PRÁCI

Caterpillar představil novou generaci malých nakladačů. Na zádi se objevil nový znak, pod povrchem se ale změn odehrálo mnohem více.

Kompaktní kolové nakladače patří k takovým těm nenápadným dříčům každého staveniště. Bez práce těchto pomocníků by se žádná pořádná stavba neobešla. To ví nejen každý stavbyvedoucí, ale i vývojáři a konstruktéři výrobce Caterpillar. Proto se rozhodli vzít si tuhle výrobní řadu trochu do parády, aby si trojice strojů Cat 906, Cat 907 a Cat 908 udržela pozici světové špičky.

Uvnitř bohatě prosklené kabiny máte možnost volby ze 4 sedaček různých úrovní. Ovládací joystick je nyní integrovaný do loketní opěrky sedaček. I samotné ovládání nakladače bylo zcela přepracováno. Díky elektrohydraulickému systému ovládání je teď mnohem lépe nastavitelné, takže si každý strojník může uzpůsobit odezvu dle vlastích preferencí. Všechny důležité funkce potom obsluha sleduje na přehledném barevném displeji.

Stroje nově pohání motor Cat C2.8, který se pyšní výkonem až 55 kW a točivým momentem celých 300 Nm. Motor plní emisní normu Stage V a to dokonce bez nutnosti dodávat močovinu.

Všechny tyto inovace měly jeden vcelku prostý cíl – přijít na s trojicí nejlepších kompaktních nakladačů, jakou trh nabízí. A již brzy se první zákazníci budou moci přesvědčit, že se to povedlo.

PADESÁT LET S HYDRAULIKOU

Caterpillar se svým prvním hydraulickým rýpadlem nepospíchal. Chtěl přijít až s vyladěným strojem, který převeze konkurenci. Výsledkem byl Cat 225.

První hydraulické rýpadlo Caterpillar slaví padesát let. Caterpillar představil novinku po letech vývoje a testování v roce 1972. Stroj se začal vyrábět souběžně na třech místech, a to ve Spojených státech, v Brazílii a v Belgii. Veřejnosti se poprvé ukázal během odvážného představení, které spojovalo balet s akrobacií a demonstrovalo všechny přednosti nového stroje. Kabinu si strojníci chválili kvůli prostornosti, dobrému výhledu a nezvyklému tichu.

Po čtyřech letech byly předělány ovládací joysticky a čelní sklo, které se nyní dalo zcela otevřít. Kromě prosklení dveří byla všechna okna vyrobeny z „lexanu”, což byl průhledný plast, do nějž Caterpillar vkládal velké naděje. Odolnost měl jak tvrzené sklo, ale byl lehčí a levnější. Cat 225 se v různých úpravách vyráběl skoro dvacet let. V roce 1986 dostal silnější motor, s nímž se vyráběl až do roku 1990, kdy byl nahrazen modelem Cat E240.

Cat 225 položil základy pro konstrukční model, jehož odkaz vidíme i v současných strojích. Přejeme mu vše nejlepší!

news header

20. září 2020

Zeppelin CZ se stal dealerem produktů Piller

Společnost Zeppelin CZ již tradičně nabízí celou řadu záložních zdrojů a řešení záloh pro objekty od těch menších, až po ty opravdu velké. Novinkou v nabídce jsou od letošního roku produkty značky Piller. Společnost Piller zaujímá jedinečné postavení tím, že vyrábí řadu systémů rotačních a statických zdrojů nepřerušovaného napájení (UPS) včetně systémů pro ukládání kinetické energie a baterií, a 50/60 Hz frekvenční měniče.

Záložní zdroje Piller v široké škále výkonů v kategoriích od 300 kW až po 2400 kW dnes nabízí společnost Zeppelin CZ, výhradní distributor záložních zdrojů značky Piller pro Českou republiku.

17. září 2020

Online prohlídka strojů

Vidět na vlastní oči vydá za tisíce slov. A protože chápeme, že čas je pro naše zákazníky cenný, připravili jsme možnost online prohlídky.

Stačí si vybrat stroj z nabídky na našich webových stránkách www.zeppelin.cz, a pokud u něj uvidíte symbol online prohlídky, nemusíte nikam jezdit. Na uvedeném telefonním čísle se spojíte s naším specialistou a ten vám stroj v předem dohodnutém termínu ochotně předvede online. Uvidíte i uslyšíte každý detail, před-vedeme vám stroj v pohybu, odpovíme na vaše dotazy a ukážeme vám vše, co u vybraného stroje budete chtít vidět.

8. září 2020

Elektrocentrály Zeppelin CZ pro Hasiče

Výpadky proudu během živelných katastrof a dalších nenadálých událostí dokážou nahradit mobilní elektrocentrály. Správě státních hmotných rezerv je dodala divize Energetické systémy firmy Zeppelin CZ. Elektrocentrály jsou navržené tak, aby se daly snadno a rychle převést na místo potřeby. Nenahradí sice dodávku energie do celého města, ale vystačí pro napájení samostatných objektů nebo skupin objektů, jako jsou třeba nemocnice.

31. srpna 2020

Online poptávka strojů z Půjčovny

Chcete znát kompletní nabídku Půjčovny strojů Zeppelin CZ? Stačí navštívit webovou stránku www.zeppelin.cz a v sekci Půjčovna je tu pro vás připraven přehledný katalog naší techniky.

Nově můžete díky online poptávkovému systému přímo z webových stránek získat nejen informace o stroji jako takovém, ale zároveň si ověřit cenu zápůjčky přímo na dobu, na kterou techniku potřebujete. Celou zápůjčku stroje si tak připravíte z pohodlí své kanceláře. Zaměstnanci Půjčovny se s vámi následně obratem spojí, potvrdí si s vámi všechny podrobnosti, domluví detaily, jako je například předání stroje – a to je celé. Nic složitějšího v tom není.

V rámci spuštění poptávkového systému jsme připravili i příjemný bonus
- slevu 20% na pronájem vysokozdvižných vozíků Hyster a Manitou.

 … více o poptávkovém systému Půjčovny strojů Zeppelin CZ

6. srpna 2020

S námi dosáhnete na cokoli

Půjčovna strojů Zeppelin CZ nabízí ucelenou řadu terénních manipulátorů Manitou od malých mrštných až po ty opravdu velké s otočnou věží.

Stroje řady MT 625 představují ideální pomocníky pro práci v omezeném prostoru. Kompaktní rozměry a skvělá manévrovatelnost si vás rychle získají, práce s takovým strojem je radost. Větší modely, jako MT 835 či MT 1440 potom znamenají velký výkon a užitečné zatížení až 4 tuny. Pokud by to stále bylo málo, nabízíme i skutečně těžkou váhu. Třeba otočný manipulátor MRT 2150 kombinující výhody velkého manipulátoru a jeřábu. S dosahem přes 20 metrů již není mnoho úkolů, na které by nestačil.

K manipulátorům nabízíme kromě standardních paletových vidlí i celou řadu příslušenství jako je lopata, jeřábový hák či naviják.

Jednou z hlavních předností manipulátorů Manitou z Půjčovny strojů Zeppelin CZ je velký dosah. S našimi manipulátory zkrátka dosáhnete na cokoli!

… více o našich manipulátorech

23. července 2020

I betonové pražce rozdrtí na prach!

Půjčovna strojů Zeppelin CZ rozšířila nabídku příslušenství pro recyklaci materiálů o novou drticí lopatu. Zařízení od italské společnosti MB Crusher je určeno k drcení kameniva a stavební suti. Snadno ovladatelná lopata MB BF70  může být díky jednoduché instalaci připravena k práci během okamžiku.

Lopata umožňuje širokou škálu nastavení frakce a zpracuje až 31 kubíků za hodinu. Díky drticí lopatě MB BF70 je možné materiál drtit a recyklovat přímo na staveništi, což značně snižuje náklady na dopravu materiálu a šetří čas.

13. července 2020

Kogenerační jednotka v Dačicích od Zeppelin CZ

 V lednu 2020 byla uvedena v Dačicích do provozu nová kogenerační jednotka od Zeppelin CZ. Ta dodává teplo do výrobního areálu společnosti THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s. (THK), která se zabývá výrobou součástí do automobilů. Elektrická energie z kogenerační jednotky je dodávána do distribuční sítě pro veřejnost. Celá realizace vznikla spoluprací mezi zmíněnou vý-robní společností, společností Zeppelin CZ a E.ON Energie, a.s.

13. července 2020

Čistá práce!

Tichý chod elektrických motorů máme rádi, proto když rozšiřujeme naši flotilu, nemohou chybět odolné elektrické vozíky Hyster. Dvojice menších J1.6XN dorazila spolu se dvěma J3.0XN, v naší nabídce tak nyní najdete elektrické vysokozdvižné vozíky s nosnostmi 1,6 t, 3 t i 5 t. Vozíky jsou díky nulovým emisím a speciálním bílým pneumatikám, které nezanechávají stopy, vhodné pro provozy v halách a jiných uzavřených prostorách.

Vysokozdvižné vozíky Hyster v naší Půjčovně strojů Zeppelin CZ září novotou, přijďte si je vyzkoušet.

9. července 2020

Zamiřte opravdu vysoko!

Dieselová kloubová plošina JLG 1250 AJP je díky kompaktním rozměrům a úctyhodnému výškovému dosahu skutečně užitečným pomocníkem. Milovníkům adrenalinu poskočí srdce při informaci, že plošina vás do 40 metrů dostane za méně než dvě minuty. Roztažitelný podvozek zajistí dostatečnou stabilitu a boční dosah je tak téměř 20 metrů. Navíc je možné s plošinou pojíždět i při maximálním výsunu. A protože podvozek disponuje pohonem všech kol, nedojde této mobilní rozhledně dech ani mimo zpevněné cesty.

Více informací o kloubových plošinách najdete v katalogu strojů ZDE.

14. června 2020

Potřebujete poradit?

Vaše cesta k nám je nyní ještě kratší. Půjčovna strojů Zeppelin CZ vám chce ve všech případech poskytnout to nejrychlejší řešení a proto jsme pro vás zřídili centrální zákaznickou linku na telefonním čísle 800 023 000.

Potřebujete pomoc s výběrem vhodného stroje? Chcete poradit se zápůjčkou? Zajímá vás dostupnost a ceny? Zavolejte nám, najdeme pro vás řešení!

Naši operátoři dokáží rychle poradit a poskytnout pomoc se vším, co se týká zápůjčky strojů v Půjčovně strojů Zeppelin CZ. Na bezplatné lince 800 023 000 jsme pro vás každý pracovní den od 7 do 16:30 hodin. V případě, že naši pomoc potřebujete mimo pracovní dobu, můžete nám zanechat vzkaz a my se vám ozveme hned, jak to bude možné.

Nechcete nám volat? Nevadí, napište nám. K dispozici je vám on-line chat na stránkách Půjčovny strojů Zeppelin CZ.