Aktuality

Hidden

Zeppelin CZ je výhradním prodejcem stavebních
a důlních strojů a energetických systémů
renomovaného výrobce Caterpillar v České
republice. Kromě prodeje strojů Cat nabízíme
i kompletní servis, prodej náhradních dílů
a také pronájem díky Půjčovně strojů
Zeppelin CZ.

Hidden

 800 37 37 37

LINKA PRO NÁKUP NÁHRADNÍCH DÍLŮ

 800 023 000

LINKA PŮJČOVNY STROJŮ ZEPPELIN CZ

MALÝ NAKLADAČ PRO VELKOU PRÁCI

Caterpillar představil novou generaci malých nakladačů. Na zádi se objevil nový znak, pod povrchem se ale změn odehrálo mnohem více.

Kompaktní kolové nakladače patří k takovým těm nenápadným dříčům každého staveniště. Bez práce těchto pomocníků by se žádná pořádná stavba neobešla. To ví nejen každý stavbyvedoucí, ale i vývojáři a konstruktéři výrobce Caterpillar. Proto se rozhodli vzít si tuhle výrobní řadu trochu do parády, aby si trojice strojů Cat 906, Cat 907 a Cat 908 udržela pozici světové špičky.

Uvnitř bohatě prosklené kabiny máte možnost volby ze 4 sedaček různých úrovní. Ovládací joystick je nyní integrovaný do loketní opěrky sedaček. I samotné ovládání nakladače bylo zcela přepracováno. Díky elektrohydraulickému systému ovládání je teď mnohem lépe nastavitelné, takže si každý strojník může uzpůsobit odezvu dle vlastích preferencí. Všechny důležité funkce potom obsluha sleduje na přehledném barevném displeji.

Stroje nově pohání motor Cat C2.8, který se pyšní výkonem až 55 kW a točivým momentem celých 300 Nm. Motor plní emisní normu Stage V a to dokonce bez nutnosti dodávat močovinu.

Všechny tyto inovace měly jeden vcelku prostý cíl – přijít na s trojicí nejlepších kompaktních nakladačů, jakou trh nabízí. A již brzy se první zákazníci budou moci přesvědčit, že se to povedlo.

PADESÁT LET S HYDRAULIKOU

Caterpillar se svým prvním hydraulickým rýpadlem nepospíchal. Chtěl přijít až s vyladěným strojem, který převeze konkurenci. Výsledkem byl Cat 225.

První hydraulické rýpadlo Caterpillar slaví padesát let. Caterpillar představil novinku po letech vývoje a testování v roce 1972. Stroj se začal vyrábět souběžně na třech místech, a to ve Spojených státech, v Brazílii a v Belgii. Veřejnosti se poprvé ukázal během odvážného představení, které spojovalo balet s akrobacií a demonstrovalo všechny přednosti nového stroje. Kabinu si strojníci chválili kvůli prostornosti, dobrému výhledu a nezvyklému tichu.

Po čtyřech letech byly předělány ovládací joysticky a čelní sklo, které se nyní dalo zcela otevřít. Kromě prosklení dveří byla všechna okna vyrobeny z „lexanu”, což byl průhledný plast, do nějž Caterpillar vkládal velké naděje. Odolnost měl jak tvrzené sklo, ale byl lehčí a levnější. Cat 225 se v různých úpravách vyráběl skoro dvacet let. V roce 1986 dostal silnější motor, s nímž se vyráběl až do roku 1990, kdy byl nahrazen modelem Cat E240.

Cat 225 položil základy pro konstrukční model, jehož odkaz vidíme i v současných strojích. Přejeme mu vše nejlepší!

news header

10. května 2023

Financování stroje s úrokem 3,99 %!

V Zeppelin CZ máme řešení pro každý projekt. Na vybrané stroje nyní nabízíme výhodné financování s úrokem pouhé 3,99 %.

Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR s.r.o., naším specialistou na financování, jsme připravili mimořádně výhodný úvěr na nákup nového stroje Cat. Nabídka financování s úrokem 3,99 % platí pro úvěry s dobou splácení 12 měsíců pro stroje v kategorii do deseti tun.

Zeptejte se svého prodejce Zeppelin CZ na možnosti financování strojů Cat!

 

9. května 2023

Půlku teď, půlku za rok!

Zeppelin CZ společně Caterpillar Financial Services ČR má vhodný způsob
financování pro každého. Třeba nabídku 50:50.

Ve spolupráci s naším partnerem, společností Caterpillar Financial Services ČR, jsme připravili speciální nabídku. Při nákupu stroje zaplatíte jen polovinu kupní ceny, druhou polovinu potom doplatíte až za 12měsíců. Nabídka platí na vybrané typy strojů až do konce roku 2023.

Zeptejte se svého prodejce Zeppelin CZ na možnosti financování strojů Cat!

 

4. května 2023

Rozšiřujeme naši flotilu elektrických nůžkových plošin!

V nabídce pracovních plošin Půjčovny strojů Zeppelin CZ se objevila horká novinka – bateriová plošina GENIE GC-4655 E-drive z řady EcoRent.

Se stavbou stále vyšších skladových center roste i poptávka po interiérových plošinách s vyšším dosahem. Unikátní plošina Genie GC-4655 E-drive je do takových podmínek ideální. Nabízí dosah až do 16 metrů, a i přes malý půdorysný základ vyniká vysokou stabilitou. 

Velkou výhodou nové plošiny je snadná obsluha, výborná manévrovatelnost a také možnost pojíždění i při maximálním zdvihu.

Bateriovou nůžkovou plošinu GENIE GC-4655 E-drive si můžete už nyní půjčit na pobočkách Půjčovny strojů Zeppelin CZ.
 

3. května 2023

Výhodné financování strojů Cat

Součástí komplexních služeb poskytovaných společností Zeppelin CZ je i pomoc s výběrem vhodného typu financování.

Ve spolupráci se specialistou Caterpillar Financial Services ČR s.r.o. jsme připraveni pomoci sjednat ideální způsob financování stroje Cat. Jednou z cest je i operativní leasing. Nyní přinášíme mimořádnou nabídku operativního leasingu po dobu tří let s výhodnou měsíční splátkou. 

Nový stroj Cat s plnou zárukou může pomoci i s vašimi projekty. Podívejte se na příklady financování nebo kontaktujte svého obchodního zástupce Zeppelin CZ.

 

3. května 2023


Plastická maziva se slevou až 50%!

Plastická maziva Cat Prime Application Grease nyní pořídíte za polovinu běžné ceny. 

Cat Prime Application Grease se používá jako standardní mazivo strojů Cat už při výrobě, je připraveno a odzkoušeno specificky pro maximální výdrž strojů Cat. Lithiové plastické mazivo s obsahem 3 % disulfidu molybdenu, určené pro středně náročné aplikace, je odolné proti změknutí a účinně chrání díly proti opotřebení.

Maziva Cat Prime Application Grease můžete už nyní objednávat online odkudkoli, stačí navštívit portál Parts.Cat.com a zadat objednací číslo 452-6006.

 

Akce platí do vyprodání zásob.

  

9. března 2023

Vzduchové filtry Cat se slevou až 29%

Čištění a opakované používání vzduchových filtrů motoru je riskantní postup, který může výrazně zvýšit vaše náklady na provoz stroje. Přestože poškození filtru není pouhým okem viditelné, výrazně snižuje účinnost filtru při zachycování škodlivých nečistot. 

V Zeppelin CZ jsme vám nyní nabízíme všechny vzduchové filtry Cat se slevou až 29%! Pouze originální náhradní díl Cat jsou zárukou správného fungování vašeho stroje.

Nabídka platí při nákupu online až do 31. 7. 2023

 

     

6. března 2023

Mimořádná sleva na hydraulické hadice

Hydraulické hadice jsou při práci vystaveny silnému a i sebemenší netěsnost může způsobit pokles tlaku v systému, kontaminaci hydraulické kapaliny a poškození stroje. Hadice je proto nutné pravidelně kontrolovat, a pokud je třeba, ihned je opravit nebo vyměnit.

Proto jsme připravili mimořádnou slevu 40 % na hydraulické hadice Cat. Sleva platí do konce roku 2023 na všechny typy hydraulických hadic Cat.  

 

 

3. března 2023

Čepy a pouzdra Cat

Speciální nabídka! Objednávejte všechny čepy a pouzdra Cat se slevou 29 %. Kvalitní spojovací čepy a ložiska udržují stroje Cat v provozu každý den. Jsou navržena tak, aby dokázala vyhovět i těm nejnáročnějším standardům a poskytovala vyšší efektivitu a delší životnost.

Nabídka platí do konce roku 2023 na všechny typy čepů a pouzder Cat.

 

 

15. února 2023

25% sleva na zuby Cat Advansys

Adaptéry Cat Advansys, které k nové generaci zubů Cat Advansys dodáváme zdarma,  jsou o polovinu méně namáhány a vydrží až o 25 % více výměn zubů než předchozí generace. Jejich výměna přitom ušetří až tři čtvrtiny času.

V nových adaptérech jsou také lépe uchycené zuby. Jejich uvolnění a nasazení je přitom rychlé a nevyžaduje využití kladiva nebo jiných nástrojů. Stačí k tomu otočení pojistky o 180°.

Nová generace zubů Cat Advansys je nyní k dispozici se slevou 25 % u Vašeho prodejce náhradních dílů Zeppelin CZ. Nabídka platí do 30. 6. 2023.

 

10. února 2023

Sleva na včechny zuby a břity Cat

Správná volba a dobrý stav zubů a břitů pro váš stroj Cat může představovat rozdíl, zda váš stroj Cat dokáže tvořit profit či jen práci. Při nákupu online od nás letos dostanete mimořádnou slevu 17 % na všechny typy zubů a břitů Cat.

Nakupujte na Parts.Cat.com pohodlně z domova či kanceláře!