Aktuality

Hidden

Zeppelin CZ je výhradním prodejcem stavebních
a důlních strojů a energetických systémů
renomovaného výrobce Caterpillar v České
republice. Kromě prodeje strojů Cat nabízíme
i kompletní servis, prodej náhradních dílů
a také pronájem díky Půjčovně strojů
Zeppelin CZ.

Hidden

 800 37 37 37

LINKA PRO NÁKUP NÁHRADNÍCH DÍLŮ

 800 023 000

LINKA PŮJČOVNY STROJŮ ZEPPELIN CZ

 

 

Co čeká kámen po odstřelu? Kámen končí svou cestu lomem v deponii. Aby však dosáhl svého cíle, musí se nejprve dostat přes vrátného. Drtič. Vždy hladový. Nikdy sytý. Z velkých kamenů se stávají menší kameny a ty se vydávají na dobrodružnou cestu. Než se tak ale stane, je třeba kámen uskladnit a následně naložit na nákladní auta. Prvním krokem je jako vždy rozhodnutí, kterému stroji úkol svěřit. Rýpadlo nebo kolový nakladač? Rýpadlo se víc než dobře uživí jinde v lomu, ale rychlost a mobilita kolového nakladače ho činí nesporným králem deponie. 

 

 

ČISTŠÍ ZEPPELIN CZ

Koncern Zeppelin si stanovil abmiciózní cíl stát se do roku 2035 klimaticky neutrální společností.

Z tohoto důvodu pokračuje v investicích do snižování dopadu činnosti na okolí. Zásadním způsoben se mu podařilo snížit spotřebu vody, plynu i elektřiny. Díky retenčním nádržím na dešťovou vodu mnohem méně zatěžuje lokální vodovodní sítě. Tím to ale nekončí. V přípravě je celá řada dalších projektů, chystáme instalaci fotovoltaických panelů na střechy jednotlivých poboček. Ve firmě se už jezdí hybridními automobily, ke kterým postupně vzniká i příslušná dobíjecí infrastruktura. Věříme, že přijatá opatření jsou správná a že alespoň trochu přispějeme k udržitelné budoucnosti pro příští generace.

news header

Oslavte s námi 25 let slevou 25%!

Oslavte s námi 25 let slevou 25%!

Slavíme 25 let Půjčovny strojů Zeppelin CZ na českém trhu. Dárek od nás ale dostanete vy, naši zákazníci. Připravili jsme slevovou akci na nájemní smlouvy na vybrané stroje značky Cat uzavřené v období mezi 25.8. 2023 a 25.11.2023.

 

Minirýpadla   ...   Cat 300.9 | Cat 301 | Cat 302 | Cat 303
Smykem řízené nakladače         ...         Cat 226 | Cat 246

 

Akce platí pouze na smlouvy uzavřené v daném období 25.8. 2023 až 25.11.2023 bez ohledu na jejich ukončení a pouze na výše uvedené modely strojů. Sleva v rámci této akce se nesčítá s ostatními slevami.
Akce platí pouze na nájemní sazby podle délky trvání pronájmu na uvedené modely strojů. V ceně pronájmu minirýpadel jsou zahrnuty základní podkopové a pevné svahovací lopaty. Akce se nevztahuje na příslušenství ke strojům a dále neplatí pro PHM, opotřebení, ostatní služby jako mytí strojů, doprava, poškození.